عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

کامل­سازی اراضی در دنیا

طرح کامل­سازی چندین کشور اروپایی، زیر نظر و با کمک­های پولی (FAO) انجام قبول کرد (Hartingsen, 2006). در سال ۲۰۰۵، مسائل و مشکلات اراضی «اکراین» مورد توجه قرار گرفت. و واسه پیشرفت روستایی گسترش بازار اجناس کشاورزی کامل­سازی اراضی در دستور کار قرار گرفت (Ashmidi and Halide, 2006). کامل­سازی اراضی در «کرواسی» قبل از سال ۲۰۰۰ و با هدف کمک به پیشرفت رقابت کشاورزی و پیشرفت مناطق روستایی شروع گردید (Budanko penavic, 2006).

خصوصی­سازی اراضی در «ارمنستان» که در سال ۱۹۹۱ شروع گردید، طبق عدالت اجتماعی و ترکیب هردو پارامترهای کیفیت و زمین بود (Grigoryan, 2006). برنامه­ کامل­سازی اراضی در «بوسنی و هرزگوین» در نیمه دوم ۱۹۸۵-۱۹۸۱ شروع گردید (Ljusa, 2006). اصلاحات ارضی در کشور «رومانی» با هدف تغییرات در ساختار مالکیت اراضی (از مالکیت تعاونی و دولتی به مالکیت خصوصی)، ساختار کشاورزی قطبی (مزارع بزرگ و کوچیک) و پیدایش بازار اراضی زراعی به­اتفاق افتاد (Blenesi and Rusa-senir, 2006). و در سال ۲۰۰۸ کارگاه منطقه­ای پروگر در مورد اجاره زمین و کامل­سازی بانک­های اراضی و آزمایش اثرات اون به­وجود اومد (Frrokja and Gashi, 2000). در سال ۸۹-۱۹۸۳ کامل­سازی اراضی در «کوزوو» انجام گرفت (Meha and Kadiri, 2006). طرح کامل­سازی اراضی «گرجستان»، در سال ۹۸-۱۹۹۱ انجام قبول کرد (by: Tea Dabrundashvvili, 2006). «آلبانی» از ابتدا ده ۱۹۹۰، کامل­سازی اراضی رو شروع کرد (Sallaku, Shehu, 2004). سالاکو، نقش تحصیلات عالیه رو واسه پیشرفت روستایی و برنامه­ریزی کامل­سازی اراضی، چیزی لازم قلمداد می­کنه (Sallaku, 2006). طرح کامل­سازی اراضی «استونی» درسال۱۹۹۱ شروع گردید (Maasikamae, 2006). در اروپای غربی، «فرانسه» اولین کشوریه که واسه تشکیل گروه­های زراعی جمعی در سال ۱۹۶۳، قانونی رو به تصویب و اجرا گذاشته. «ایتالیا» هم مثل کشورهاییه، که اقدام به تشکیل یه جور زراعت جمعی، در چهارچوب شرکت­های تعاونی و کاهش قطعات مزروعی، در سال ۱۹۳۸، کرده. در سال ۱۹۶۳ در «مصر» واسه خرید اراضی کوچیک و پراکنده، زارعان مجبور شدن تا با عوض کردن قطعات خود موافقت کنه.  در ایالت «اوتارپراتش هند» هم کامل­سازی اراضی در سال ۱۹۵۴ صورت قبول کرد (شیرزاد، ۱۳۸۶). در «کانادا» پروسه کامل­سازی، پس از تصویب قانون بازسازی و پیشرفت کشاورزی، در سال ۱۹۶۰و قانون پیشرفت کشاورزی در سال ۱۹۶۵ مورد توجه قرار گرفت (هاشمی، ۱۳۶۹). در «ژاپن» هم سازماندهی اراضی زراعی و تغییر ساختار کشاورزی از قرن هفدهم شروع گردید (افتخاری، ۱۳۷۵).

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه مهندسی کشاورزی : تخمین هزینه تخریب منابع آب زیر زمینی ناشی از اضافه برداشت با تأکید برشوری۹۲

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد