عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

کامل­سازی اراضی در دنیا

طرح کامل­سازی چندین کشور اروپایی، زیر نظر و با کمک­های پولی (FAO) انجام قبول کرد (Hartingsen, 2006). در سال ۲۰۰۵، مسائل و مشکلات اراضی «اکراین» مورد توجه قرار گرفت. و واسه پیشرفت روستایی گسترش بازار اجناس کشاورزی کامل­سازی اراضی در دستور کار قرار گرفت (Ashmidi and Halide, 2006). کامل­سازی اراضی در «کرواسی» قبل از سال ۲۰۰۰ و با هدف کمک به پیشرفت رقابت کشاورزی و پیشرفت مناطق روستایی شروع گردید (Budanko penavic, 2006).

خصوصی­سازی اراضی در «ارمنستان» که در سال ۱۹۹۱ شروع گردید، طبق عدالت اجتماعی و ترکیب هردو پارامترهای کیفیت و زمین بود (Grigoryan, 2006). برنامه­ کامل­سازی اراضی در «بوسنی و هرزگوین» در نیمه دوم ۱۹۸۵-۱۹۸۱ شروع گردید (Ljusa, 2006). اصلاحات ارضی در کشور «رومانی» با هدف تغییرات در ساختار مالکیت اراضی (از مالکیت تعاونی و دولتی به مالکیت خصوصی)، ساختار کشاورزی قطبی (مزارع بزرگ و کوچیک) و پیدایش بازار اراضی زراعی به­اتفاق افتاد (Blenesi and Rusa-senir, 2006). و در سال ۲۰۰۸ کارگاه منطقه­ای پروگر در مورد اجاره زمین و کامل­سازی بانک­های اراضی و آزمایش اثرات اون به­وجود اومد (Frrokja and Gashi, 2000). در سال ۸۹-۱۹۸۳ کامل­سازی اراضی در «کوزوو» انجام گرفت (Meha and Kadiri, 2006). طرح کامل­سازی اراضی «گرجستان»، در سال ۹۸-۱۹۹۱ انجام قبول کرد (by: Tea Dabrundashvvili, 2006). «آلبانی» از ابتدا ده ۱۹۹۰، کامل­سازی اراضی رو شروع کرد (Sallaku, Shehu, 2004). سالاکو، نقش تحصیلات عالیه رو واسه پیشرفت روستایی و برنامه­ریزی کامل­سازی اراضی، چیزی لازم قلمداد می­کنه (Sallaku, 2006). طرح کامل­سازی اراضی «استونی» درسال۱۹۹۱ شروع گردید (Maasikamae, 2006). در اروپای غربی، «فرانسه» اولین کشوریه که واسه تشکیل گروه­های زراعی جمعی در سال ۱۹۶۳، قانونی رو به تصویب و اجرا گذاشته. «ایتالیا» هم مثل کشورهاییه، که اقدام به تشکیل یه جور زراعت جمعی، در چهارچوب شرکت­های تعاونی و کاهش قطعات مزروعی، در سال ۱۹۳۸، کرده. در سال ۱۹۶۳ در «مصر» واسه خرید اراضی کوچیک و پراکنده، زارعان مجبور شدن تا با عوض کردن قطعات خود موافقت کنه.  در ایالت «اوتارپراتش هند» هم کامل­سازی اراضی در سال ۱۹۵۴ صورت قبول کرد (شیرزاد، ۱۳۸۶). در «کانادا» پروسه کامل­سازی، پس از تصویب قانون بازسازی و پیشرفت کشاورزی، در سال ۱۹۶۰و قانون پیشرفت کشاورزی در سال ۱۹۶۵ مورد توجه قرار گرفت (هاشمی، ۱۳۶۹). در «ژاپن» هم سازماندهی اراضی زراعی و تغییر ساختار کشاورزی از قرن هفدهم شروع گردید (افتخاری، ۱۳۷۵).

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه مهندسی کشاورزی : بررسی ویژگی های بیوفیزیکی و بیوشیمیایی سوسیس تخمیری ماهی کپور معمولی(Cyprinus carpio) تلقیح شده با کشت آغازگر ترکیبی باکتری های Lactobacillus plantarum و pentosaceus Pediococcus

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد