عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

مقدمه

 

 

 

 

آب­های جاری یا رودخانه­ها از مهم­ترین منابع آب هستن که نقش مهمی در تأمین آب مورد نیاز فعالیت­های مختلف کشاورزی، صنعت، شرب و تولید برق دارن. باخبر شدن از کمیت وکیفیت منابع آب یکی از نیاز­های مهم در برنامه­ریزی و پیشرفت منابع آب، حفاظت و کنترل اینه. بدیهیه واسه آگاهی ازکیفیت منابع آب وتولید اطلاعات کامل باید نظارت­های دائمی انجام شه. چون که داشتن اطلاعات کامل، درست وقابل اطمینان با دوره­های زمانی مناسب می­تواند عامل مهمی در تصمیم گیری­ها و سیاست­گذاری­ها باشه [۱۳].

رودها نه تنها آب بلکه مقدار زیادی رسوب، کانی­های محلول و پوده­های غنی از مواد غذایی حاصل از پسماند گیاهان و جانوران زنده و مرده رو به پایین دست حمل می­کنن. تغییرات یک رودخانه نه تنها وابسته به سرزمین­های گوناگونیه که از اونا می­گذرد، بلکه به تغییرات فصلی و فرق بین سال­های خشک و تر هم مربوط می­شه. تغییرات هرساله و فصلی حجم آب، رسوبات و مواد مغذی شسته شده در یک بخش آبخیز ممکنه زیاد زیاد باشه، به ویژه در مناطق خشک که بخش بزرگی از بارش هرساله در چند طوفان می­بارد [۲۴].

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه ارشد کشاورزی : بررسی اثرتاریخ کاشت وسطوح مختلف پتاسیم برعملکردکمی وکیفی گیاه دارویی ماریتیغال

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد