عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

 

۱-۱-۱-    سرعت رشد محصول CGR

سرعت رشد محصول، افزایش وزن یک جامعه گیاهی در واحد سطح در واحد زمان هست و به طور بزرگی در جدا سازی بررسی رشد اجناس استفاده کرده شدهه. به باور دانکن و همکاران (۱۹۷۸) بین ارقام مختلف از دید سرعت رشد محصول فرق وجود داشت طوری که در ارقام جدیدتر بادام زمینی سرعت رشد محصول دو برابر ارقام قدیم هست. مقدار سرعت رشد محصول در اول رشد کم ولی کم کم مقدار اون اضافه می شه و با پیشرفت برگا و بلوغ گیاه مقدار اون زیاد می شه و به بیشترین حد خود می رسه بعد کاهش پیدا میکنه و ممکنه مقدار اون منفی هم شه (سبحانی، ۱۳۷۴).

بررسی روند تغییرات سرعت رشد محصول در تراکمای مختلف نشون داد (شکل ۴‑۴، شکل ۴‑۵ و شکل ۴‑۶) بیشترین  سرعت رشد محصول در تاریخ کاشت اول (۱۵ اردیبهشت) در رقم آلفا در تراکم ۲۵/۹ بوته در متر مربع در ۷۰ روز پس از سبز شدن مشاهده شد و کمترین مقدار مربوط به رقم اگریا در تراکم ۸/۳ بوته بدست اومد در این تاریخ کاشت به دلیل محدود بودن دوره رشد رقم زود رس آریندا در آخرای فصل رشد مقدار سرعت رشد محصول در هر سه تراکم منفی شد که با نتایج سبحانی (۱۳۷۴) هماهنگی داشت.

[۱] . Crop growth rate

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه مهندسی کشاورزی : جداسازی و همسانه‏سازی ژن‏های۹۳ hrpW و hrpG جهت انتقال به لیمو ترش در راستای ایجاد مقاومت به شانکر مرکبات

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد