عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

مواد و روش ها

به خاطر بررسی جدا سازی زیستی و شیمیایی علف کش متری بیوزین و هم اثر بقایای مثل سازی شده ی اون در خاک بر گیاهان زراعی، آزمایشایی در شرایط کنترل شده به توضیح زیر انجام شدن.

۳-۱ – آزمایش اول: بررسی جدا سازی شیمیایی و زیستی  علف کش  متری بیوزین در خاک

این آزمایش به خاطر بررسی جدا سازی شیمیایی و زیستی علف کش متری بیوزین و به شکل فاکتوریل به شکل طرح تصادفی درطی دو آزمایش جداگونه در آزمایشگاه تحقیقات علفای هرز دانشگاه فردوسی مشهد در تابستون سال ۱۳۸۹ انجام شد. به خاطر بررسی روند جدا سازی زیستی از خاک غیر سترون استفاده شد که عوامل مورد نظر در این آزمایش شامل ماده آلی خاک (کود گاوی ) در چار سطح  (۰، ۱، ۵ و ۱۰درصد وزنی خاک) و زمان برداشت نمونه ها در ۷ سطح (صفر، ۲، ۴، ۸، ۱۶، ۳۶، ۶۴و ۹۰ روز پس از خوابانیدن نمونه ها در انکوباتور) بودن که در سه تکرار انجام شد. به خاطر بررسی روند جدا سازی شیمیایی از خاک سترون شده استفاده شد وعوامل مورد بررسی در این آزمایش همون عوامل نامبرده در جدا سازی زیستی بودن اما  شرایط سترون ماده آلی (سترون شده و سترون نشده) هم به این آزمایش اضافه شد.

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه رشته مهندسی کشاورزی : بررسی اثرکاربرد قارچ مایکوریزا و تنش خشکی برکارایی جذب عناصر غذایی و روابط آبی در گیاه لوبیا سبز

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد