عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

ساختار پایان­نامه

تحقیق حاضر در پنج فصل به توضیح زیر تهیه و تنظیم شدهه:

فصل اول- مقدمه: که شامل مقدمه­ای بر تعاریف خشکسالی و فرق اون با خشکی، بیان معیارهای خشکی، علل خشکی و خشکسالی، تعاریف خشکسالی طبق عناصر بوجود آورنده اون، پیش بینی و پیش آگاهی خشکسالی و ضمنا اثرات خشکسالی و … ارائه گردیده.

فصل دوم- بررسی منابع: در این فصل، واسه تفهیم مسئله خشکسالی، به معرفی شاخص­های خشکسالی و بررسی داده­های بارندگی و ضمنا بیان روش­های بررسی زیادی با توجه به خلاصه و نتایج بعضی از تحقیقات انجام شده در ایران و دنیا اجرا و گزارش شده، اشاره می­شه.

فصل سوم- مواد و روش­ها: در این فصل در اول به اشاره منطقه مورد مطالعه، قبل از پرداختن به بررسی زیادی آزمون­هایی واسه بررسی برابری، روند و تصادفی بودن داده­ها و کلیاتی در مورد بررسی زیادی نقطه­ای روزهای بی بارندگی و بررسی خطر خشکسالی و ضمنا بررسی زیادی منطقه ای توضیح داده شدهه.

فصل چهارم- نتایج و بحث: در این فصل نتایج حاصل از بررسی آماری، آزمون­های برابری و جهت تشخیص مناطق برابر از روش خوشه­بندی، بررسی آماره­های برابری H و D به خاطر باخبر شدن از برابر بودن گروه­های بدست اومده در مناطق برابر، تعیین بهترین پیرو پخش منطقه­ای و بررسی زیادی نقطه­ای روزهای بی بارندگی و تهیه نقشه بیشترین حد تعداد روزهای بی بارندگی در دوره های برگشت مختلف ارائه شدهه.

فصل پنجم- نتیجه­گیری و پیشنهادات: در این فصل خلاصه­ای از نتایج بدست اومده از بررسی زیادی منطقه­ای و بررسی زیادی نقطه­ای و پیشنهاداتی واسه رسیدن به نتایج بهتر و کامل­تر ارائه شدهه. در آخر هم منابع مورد استفاده ارائه شدهه.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   بررسی میزان تولید و هزینه عملیات تنک کردن در جنگل های دست کاشت شمال کشور

 

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد