عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

مبانی هیدرودینامیک مدل

در بخش هیدرودینامیک مدل که بطور کامل به اون پرداخته میشه با توجه به گامای زمانی معرفی شده و با استفاده از محاسبات پروفیل سطح آب ، پارامترهای هیدرولیکی شامل سرعت ، عمق و … به دست میاد .

پس بخش هیدرودینامیک به عنوان پیش در اومد و مقدمه بر محاسبات رسوب به حساب میاد. یعنی تا زمانی که هیدرولیک جریان مشخص نگردد ، نمیشه تصویر روشنی از رسوب به دست آورد. پس مدل با استفاده از نتایج بدست اومده در این بخش واسه بررسی پروسه رسوب استفاده می کنه.

 

۳- ۸-۱- مبانی محاسبات مدل بر مبنای بررسی جریان در حالت دائم

در این حالت محاسبه پروفیل سطح آب در شرایط تغییر تدریجی جریان در یک بازه از رودخانه یا شبکه رودخانه ها به کار میره . بررسی جریان در حالت دائم قادر به مدل سازی رژیم جریان زیر بحرانی ، فوق بحرانی و مختلطه. محاسبات جریان در این حالت طبق حل یک بعدی معادله انرژیه. در شرایطی که پروفیل سطح آب تغییرات شدیدی پیدا کنه ( مثل پرش هیدرولیکی ، نقاط طلاقی رودخانه ها و محل پلا ) معادله مومنتوم می تونه به کار رود.

     در جریان دائم ، پروفیل سطح آب از یک مقطع به مقطع دیگر با حل معادله انرژی محاسبه می شه .حل این معادله با روش تکرار که روش استاندارد نامیده می شه ، انجام میگیره . معادله انرژی در این مدل به شکل رابطه (۳-۲) ه. عامل های معادله انرژی در شکل (۳-۱۰) نشون داده شدن

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه ارشد رشته مهندسی کشاورزی : بهبود عمر گلجایی¬گلهای شاخه بریده رز، آفتابگردان و لیسیانتوس با استفاده از سدیم نیتروپروساید

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد