عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

مراحل انجام کار و برداشت داده ها

مراحل انجام کار و برداشت داده ها در این تحقیق در  سه قسمت جداگونه قابل جدا هستن. این سه قسمت عبارتند از: کاربرد روش LFA در دو منطقه منبع و بحرانی، بررسی صحت آزمایش شاخصای سطح خاک و در آخر برابری روش LFA، که با همین جدا  بیان گردیده ان. در این مطالعه یک میدون مرتعی با شرایط حصار کشی ۱۰ ساله و معرف به عنوان منطقه منبع و دور یک داهات (روستای شمس آباد) در همون سامان شرعی به عنوان منطقه بحرانی در نظر گرفته شدن. قابل ذکره کلیه داده برداریا جهت بررسی صحت شاخصای سطح خاک LFA و برابری روش LFA در منطقه منبع انجام شد. زمان داده برداریای این تحقیق از اردیبهشت ماه تا خرداد ماه سال۱۳۸۷ بود.

 

۳-۲-۱- کاربرد روش LFA  در دو منطقه منبع و بحرانی

۳-۲-۱-۱ کاربرد روش LFA در منطقه منبع

روش LFA با ۱۰ تکرار در منطقه منبع انجام گرفت. به ازای هر مرتبه استفاده از روش LFA ، ۲ ترانسکت ۵۰ متری در جهت حرکت عمومی مواد مستقر گردید. در چشم انداز منطقه منبع ۳ نوع لکه حاصلخیز و هم خاک لخت به عنوان فضای بین لکه ای مشخص شدن. در امتداد هر ترانسکت طول نقاط برخورد شکل های مختلف لکهای حاصلخیز و عرض اونا و هم طول فضاهای بین لکه ای ثبت گردید. بعد در هر مرتبه استفاده روشLFA  ، ۵ تکرار از هرنوع لکه حاصلخیز و هم فضای بین لکه ای انتخاب شده و در هر کدوم، ۱۱ پارامتر سطح خاک مورد آزمایش قرار گرفتن.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه کشاورزی : تاثیر پریمکسهای تجاری مختلف ویتامینه و معدنی بر صفات لاشه‌،فراسنجه های خونی و فلور میکروبی روده جوجه های نر گوشتی

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد