سایت Tech Crunch اسنادی رو به دست آورده که نشون میده Pinterest پیش بینی کرده، درآمد امسال ۱۶۹میلیون دلاره و درآمد سالیانه اش تا سال ۲۰۱۸، به ۲/۸ بیلیون دلار می رسه. Pinterest هم اینکه توقع داشت ماهیانه در سال ۲۰۱۵، ۱۵۱ میلیون و در سال ۲۰۱۸ ،۳۲۹ میلیون کاربر فعال داشته باشه.

اندرسون هوروویتز ، از این اطلاعات استفاده کرد تا از شرکا درخواست کنه، سرمایه خود رو در این سرمایه گذاری، اول این سال به ارزش ۱۱ بیلیون دلار واسه Pinterest ،این شرکت رسانه اجتماعی گذارن .

شرکت سرمایه گذاری گفت: Pinterest در حال تلاش واسه ساخت برنامه ایه که از اشتغال Facebook و ایده های Google استفاده کنه. Pinterest طبق طرحای ۲۰۱۵ واسه هر کاربر فعال ۱/۴ دلار به دست میاره که این مقدار تا سال ۲۰۱۸ به ۹/۳۴ دلار زیاد می شه و هم اینکه معلوم می کنه بیشتر از نصف زنان آمریکایی در سن بین ۱۸ تا ۵۴ سال عضو Pinterest شدن .

این شبکه اجتماعی نشون داده ، سال پیش عضویت کاربران مرد ۱۳۳ درصد رشد کرده. Pinterest شاهد رشد زیاد کاربران خود بیرون از آمریکاس که۶۰ درصد از کاربران جدید رو شامل می شه .
سال گذشته سریع ترین رشد رو در بازار انگلیس، ژاپن، فرانسه، آلمان و برزیل داشت .

داده ها نشون دهنده اینه که نصف کاربران Pinterest حالا در حال استفاده از این شبکه اجتماعی هستن. در ژانویه ۲۰۱۵ ، شرکت ۱۷۶ میلیون کاربر ثبت شده داشت ، اما تنها ۸۸ میلیون از این آدما به عنوان کاربران فعال بودن. در سپتامبر ۲۰۱۵ ،Pinterest اعلام کرد :۱۰۰ میلیون کاربر فعال داره .

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید