در بحران بازار کاری، چیجوری کارکنان خود رو حفظ کنیم؟

 

کارشناسا مالی از تخصص ویژه ای در سازمانای کار و کاسبی دارن و می تونن شکلای جور واجور بحران رو در بازارهای جهانی پیش بینی کنن. خیلی از موسسها در شرایط بحرانی کار و کاسبی به فعالیتای خود ادامه میدن، اما بحرانا می تونن پروژه های شرکتا رو نابود کرده و پیش بینیا رو به چیز دیگری تبدیل کنن. در این حالت اگه شرکتا سرمایه های ذخیره شده نداشته باشن نمی تونن در مقابل بحرانای پیش اومده دووم بیارن. ممکنه کارکنان از این بالا و پایین شدن بازار و شرایط مالی سازمان خود ترس داشته باشن. فهمیدن نظر کارکنان و احساسات اونا از نظر روانشناسی می تونه به بهتر شدن راه حل کار و کاسبی شما کمک کنه.

 

کشف راه های جدید واسه تشکیل دوباره کار و کاسبی

ممکنه الان زمان مناسبی باشه تا درباره کار و کاسبی خود و روشایی که به کار می برین فکر کنین. به طور مثال؛ اگه محصولی رو دارین که به مردم در برآورده ساختن نیازای شون کمک می کنه باید از مشتریا و رقیبای اونا بیش تر بدونین. به عنوان یک کارآفرین می تونین اجناس خود رو به بعضی شرکتا بفروشین و درآمد خوبی از این راه به دست بیارین.

 

اخطار دادن به کارکنان بخاطر از دست دادن فرصتا

اگه شکست کارمند به پایین اومدن سرمایه شرکت یا گرفتن پروژه های جدید مربوط می شه اونا رو توبیخ کنین. از دست دادن فرصتای کاری باعث کشته شدن تدریجی هر کسب و کاره. اول واسه این کار در بین کارکنان خوب تحقیق کنین و به اونا واسه از دست دادن هر فرصت اخطار بدین هر چی حجم کارای از دست رفته به وسیله کارکنان بیش تر باشه جریمه اونا هم بیش تر می شه. به طور مثال نبود ارائه ابزاری از وسیله شرکت ممکنه میلیونا ضرر رو واسه شرکت بر جا آورد.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   با جوراب Netflix، هیچ کدوم از برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود رو از دست ندین!

 

قبل از پیوستن به شرکت خوب فکر کنین، فرصتا رو به کارکنان ارائه بدین تا تجربه به دست بیارن

وقتی که می خواین واسه استخدام در یک شرکت تجاری راهی شید خوب تحقیق کنین. انتخاب شما به نوع عمل تجاری اون شرکت بستگی داره، روی ریسکای مالی که شرکت واسه پروژه ها هزینه می کنه تمرکز کنین. دادن فرصتای جدید به کارکنان واسه کسب تجربه فقط مختص محصول جدید یا خدمات مشخص واسه اهداف شرکت نیس بلکه ارائه این فرصتا واسه نظر سنجی و رفتار اونا نسبت به این مسئله س.

بهتر شدن رابطه مدیر و کارکنان واسه شرکت

رابطه بین رهبر و کارمند بالاتر از ابعاد خدمات و جنسای شرکته. به کارکنان خود کمک کنین تا کار کردن رو به عنوان فرصت شراکت بدونن و ایده های خوبی واسه کار خود ارائه دهند. این کار شرکت رو به جزئی مهم واسه اونا تبدیل می کنه و جنسای شما به اولویت تجاری واسه هر فرد بدل می شه.

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید