بهره وری

 

 

 

قدرت بهره وری شما در کار و کاسبی چند درصده؟ اگه باوجود این که همه تلاش خود رو استفاده کردین تا در کار خود بهره وری بیشتری داشته باشین اما موفق نشدین، بدونین که شما تنها فردی نیستین که به این مشکل برخورد کرده. بعضی فکر می کنن سخت کار کردن راه حل مناسبی واسه این کاره، اما شما به خلاص شدن از بعضی فکر تو ذهن و زندگی خود نیازمندید.
بعضی از مشکلات در کار و زندگی وجود دارن که بهره وری رو کاهش میدن ؛

 

ندیده گرفتن سلامتی خود

با صرف نظر از بعضی کارایی که در زندگی انجام می دید مثل؛ سیگار کشیدن و … خیلی از امور وجود دارن که باعث به خطر انداختن سلامتی شما می شن و پس بهره وری شما رو کم می کنه مثلا؛ بیماریای قلبی یا سوء تغذیه، آنفولانزا یا بیماریای پوستی و … هر نوع مریضی دیگری که سلامتی شما رو به خطر میندازه. پس تلاش کنین درسال چکاب کاملی از سلامتی خود داشته باشین و مانع اتفاق مشکلات شید.

نداشتن خواب کافی

اضطرابات خواب باعث نخوابیدن درست و تاثیر عمومی روی سلامتی شما دارن. اضطرابات خواب از کم خوابی نیس به طور مثال کاهش ساعتای خواب به مدت یک ساعت و یا نیم ساعت ۳۲ درصد از بی خوابی رو در وجود شما به دنبال داره این باعث کاهش تفکر شما و درمون مشکلات می شه.
پس چیجوری در شب بهتر بخوابیم؟ با عادتای خوب شروع کنین هر شب به رختخواب برید و در همون ساعتی که دیشب خوابیدید بخوابید در رختخواب از گوشی استفاده نکنین و از خوردن قهوه که مقداری کافئین داره دوری کنین.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   آواتار بازاریابی و نقش اون در موفقیت راه حل بازاریابی

کارکنان شرکت

در شرکت معمولا شکلای جور واجور صحبتا بین همه رد و بدل می شه مثل؛ صحبتای طولانی و بدون نتیجه، یا صحبت با تلفن تلاش کنین صحبت این کارمندان درباره موضوعات مربوط به کار و تشویق کننده باشه طبق تحقیقات انجام شده ۴۲ درصد از رهبران کار و کاسبی فکر می کنن؛ صحبت بین کارکنان بدترین کاریست که باعث می شه فرصتا از دست برود.
پس در سطح صحبت کردن کارکنان نظارت داشته باشین و در این صحبتا مشارکت نکنین به جای این کارا دنبال راهکارهایی واسه رشد و پیشرفت بهره وری خود باشین.

سروکار داشتن با روشای اشتباه

بعضی وقتا احساس می کنین روز به روز امور بدتر می شن، و همیشه بی حوصله هستید اما باید چه کاری انجام بدین؟ موندن در خونه؟ بیشتر مدیران این راه حل رو قبول ندارن. نظرتون چیه واسه کم کردن این مشکلات محیط کاری خود رو با خنده و شوخی بانشاط کنین؟ این کارفقط به شما انرژی نمی ده بلکه بهره وری کار رو زیاد می کنه محققان فکر می کنن؛ لبخند می تونه یه جور احساس خوشبختی رو در وجود آدم به وجود بیاره.

[تعداد: ۱۰    میانگین: ۴.۳/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید