مدیریت منابع انسانی

با استفاده از راهنمای مدیریت منابع انسانی ، در بهبود کارکرد خود تلاش کنین.

منابع انسانی، یک ملاک واسه سرعت بخشیدن به پیشرفت کار و کاسبی شماس که واسه خیلی از کسب و کارای دیگه، امتیاز رقابتی هم ایجاد می کنه. نیروی انسانی، باارزش ترین دارایی هر سازمانی ست و باید ً پیشرفته بکنه. منابع انسانی، ابزاریه واسه ایجاد امتیاز رقابتی و افزایش تولیدات سازمان!

این راهنمای ساده ی منابع انسانی قانونای کلی منابع انسانی، قوانین و فرآیندهای اونو به شما میگه. با پدیده فکر مهتر همراه باشین.

رقابت منابع انسانی

رقابت اصلی منابع انسانی در یک سازمان مدرن، ایجاد چرخه زندگی کامل و منطقی واسه کلیه ی کارکنان و مدیران اینه. این تغییر بسیار بزرگ از زمانی ست که از منابع انسانی خواسته می شد تا واسه مسائل مختلفی که در سازمان هست راه حلای جدا از هم ارائه دهند. هیچ کدوم از این موارد، مسائل مربوط به منابع انسانی نیستن! بلکه از مسائل مدیران مجموعه هستن.

 

راهنمای منابع انسانی، یک تصویر کامل و بی همتا از ساختار منطقی چرخه زندگی منابع انسانی بدست میده که واسه مدیران و کارمندان بسیار قابل اهمیته. چرخه زندگی منابع انسانی می تونه به عنوان یک اصل واسه رابطه با کارمندان به حساب بیاد. بطور مثال، اونا خود رو به عنوان یک بخشی از سازمان نمی بینن! در حالی که می تونن خود رو از عضوهای واقعی سازمان حساب کنن.

 

مدیریت منابع انسانی یک بخشی از مدیریت راه حل سازمانه. مدیر منابع انسانی باید راه حل منابع انسانی رو با راه حل کار و کاسبی هم جهت سازه. اونا هم، باید پیشنهاداتی جهت افزایش امتیاز رقابتی ارائه دهند.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   تکنیک فروش حرفه ای : فرایند فروش یعنی هنر تأثیرگذاری!

 

منابع انسانی، باارزش ترین دارایی هر سازمانی ست و باید ً پیشرفته بکنه. منابع انسانی، ابزاریه واسه ایجاد امتیاز رقابتی و افزایش تولیدات سازمان!

 

[تعداد: ۶    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید