راه اندازی کسب و کارای جدید تا سال ۲۰۳۰!

 

 

راه اندازی کسب و کارای جدید

در سال ۲۰۳۰ تغییر کار و کاسبی پیش بینی شده بعضی از محققان فکر می کنن درزمان سالای آینده تعدادی از کسب و کارا از بازار کار پنهون می شن. طبق گفته های این کارشناسا در سال ۲۰۳۰ حدود ۲ میلیارد کار و کاسبی حدود ۵۰ درصد منقرض می شن. شک نداشته باشین با از بین رفتن این کسب و کارا تو ذهن همه مردم سوال و جوابایی بر جای می مونه. چه کارایی جانشین کسب و کارای منقرض می شه؟ در این چند بخش کسب وکار شاهد تغییرات زیادی هستیم با ما همراه باشین.

 

بخش نیرو

با در نظر گرفتن اموری چون بهداشت مردم ترسی رو در وجود خود دارن و با خود فکر می کنن که پخش نیرو واسه مناطق جور واجور جهت زندگی چیجوری صورت میگیره؟ مردم نگران روشای متفاوت پخش نیرو بوده و تلاش دارن راه حلی واسه این مشکل بیابند. کسب و کارای زیادی حذف می شن و کارای جدیدی جانشین کسب و کارای قدیمی می شن.

کسب وکارهایی که حذف می شه عبارتند از:

شبکه های تولید نیرو بسته می شن.

کارکنانی که ذغال تولید می کنن، کارکنال اسکلهای فلزی، مهندسان همراه مهندسان اصلاح سیستم

کسب وکارهایی که جانشین کسب و کارای قبل می شن عبارتند از:

تولید واحدهای قوی واسه تولید نیرو، دستگاه های تموم خودکار و کار شبانه روزی، توجیه مهندسان و کارکنان واسه کار در بقیه شرکتا

 

بخش نقل و انتقال

طی ۱۰ سال آینده، شاهد انتقال مردم به مکانای جور واجور با وسایل نقلیه بدون سرنشین هستیم. این وسیله ها اول مورد استفاده افراد پولدار قرار می گیرن بعد مردم از اونا برخوردار می شن. پس اموری چون کنترل وسایل نقلیه به شکل خاصی به خاطر این به اونو میشه. و این کار باعث از بین رفتن بعضی کارا شده و بعضی کارا هم به وجود میاد.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   تکنیک فروش: اگه دودلی داره، اطلاعات بیشتری بدین

کسب و کارایی که چند سال آینده حذف می شن عبارتند از:
رانندگان تاکسیا و اتوبوسا، کارکنان و پیکای موتوری رستورانا، کارکنان پست

کارای جانشین جدید عبارتند از:
مسئول ارسال، کارکنان کنترل حرکات عبور و مرور جدید، طراحان کنترل نقل و انتقالات

 

بخش چاپ سه بعدی

بخش چاپ تصاویر سه بعدی واسه تغییر معنی همه چیز به وجود اومده. این کسب وکار به شکل چشم گیری پیشرفت پیدا کرده و باعث رونق کسب وکار بیش تر مردم شده. اولین تصویر سه بعدی که چاپ شد در سال ۱۹۸۴ و به دست فردی به نام ” Charles Hall” بوده. چاپ تصاویر سه بعدی در آینده باعث به وجود اومدن کسب و کارای جدید می شه و کارای قدیمی حذف می شن. این کسب و کارا عبارتند از:
فروشندگان لباس که روی لباس عکس چاپ می کنن، تولید کنندگان کفشای چاپی، تولید کنندگان چاپ روی چوب و سنگ

کسب و کارای جدید و جانشین عبارتند از:
طراحی نشریات هندسی و تولید اونا، اصلاح نشریات، فروشندگان وسیله نشریات جدید، مهندسان نشریات

 

بخش عبور و مرور

در این بخش ما به سرعت به طرف جهان رباتا در حرکت هستیم. حتی ممکنه هواپیماها هم هم از این مسئله استثنا نباشن و هواپیماهای بدون سرنشین تولید شن. کسب و کارای قدیمی هم کم کم از بین میرن کسب و کارایی چون:
ربات جانشین ماهی گیر، ربات جانشین فروشندگان، ربات جانشین بازرسان، ربات جانشین کارگران ساختمون، به وجود بین.

کسب و کارایی که به وجود بین عبارتند از تعمیرکاران رباتا، ارسال کنندگان رباتا، طراحان رباتا، مربی رباتا

با پیشرفت کسب و کارای ذکر شده و حذف کارای قدیمی مردم حتما یافته های منفی رو مشاهده می کنن یکی از یافته های منفی می تونه بیکاری جوونا باشه. تکنولوژی در همه جا حاکم هستش.

[تعداد: ۷    میانگین: ۴/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید