راه اندازی کار و کاسبی

هنوزم به راه اندازی کار و کاسبی خود اقدام نکردین؟

واسه آشنایی شما عزیزان با مبحث طراحی جواهرات، امروز به معرفی این بخش می پردازیم. همراه باشین.


اگه آدم یکی از سنگای گرانبها رو داشته باشه مثل طلا، نقره، و… و یا سنگایی مثل الماس، یاقوت، زمرد، و یا مروارید بدون شک می تونه اونا رو به کسائی که کسب و کارشون طراحی و ساخت جواهراته و یا شرکتای تجاری دارن بفروشه تا این شرکتا با طراحی و کار روی این سنگا اونا رو به اشکال زیباتری دربیاورند و با قیمت بیش تر از قیمت خرید، اونا رو به فروش برسانند.

بدون شک طراحانی که در شرکتای طراحی طلا و جواهرات مشغول به کار هستن دستمزد بالایی رو دریافت می کنن اگه از عاشقان این کار و کاسبی باشین به شما پیشنهاد می کنیم این کار رو به شکل حرفه ای آموزش ببینین.

بعد از آموزش طراحی جواهرات

بعد از آموزش به شرکتایی که کار طراحی جواهرات رو انجام میدن مراجعه کنین و طرحای خود رو واسه اونا به نمایش بذارین تا واسه استخدام کردن شما تصمیم بگیرن. شک نداشته باشین در تایم کمی می تونین تموم مبلغی که واسه آموزش خود هزینه کردین رو با چند بار حقوق گرفتن به دست بیارین. بعد از کسب درآمد می تونین خودتون محل تجاری شخصی رو واسه خود تدارک ببینین.

چیجوری طراحی جواهرات رو بیاموزیم؟

می تونین در دانشگاهای کشورهای اروپایی که این حرفه رو آموزش میدن آموزش ببینین تا در این کار حرفه ای شید.

آموزش آنلاین : اگه قادر به سفر به کشورای اروپایی نیستین تا در دانشگاهای این کشورا آموزش ببینین می تونین از روش اینترنت به شکل آنلاین با ثبت نام در این دانشگاها آموزش خود رو شروع کنین و اگه می خواین بدون هزینه این کار رو انجام بدین از ویدئوهای یوتیوب که شکلای جور واجور کلیپای آموزشی این کار رو داره استفاده کنین.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   استخدام مشاور حقوقی مناسب واسه کار و کاسبی تون و ۷ نشونه واسه اون

فواید آموزش دوره های طراحی چیه؟

کارآموزان در این دوره ها طراحی شکلای جور واجور سنگا و جواهرات و همینطور آموزش خرید و فروش این جواهرات رو آموزش می بینن.
هزینه این دوره ها در آموزشگاهایی که تعداد کارآموز بیش تری داره مناسب تر از آموزشای خصوصیه.

شکلای جور واجور طراحیا

طرحا از نظر نوع

این طراحیا بستگی به شکلای جور واجور سنگای معادن جور واجور داره مثلاً طراحی سنگای پلاتین با طراحی سنگای نقره متفاوته همونطور که طراحی طلای سفید و زرد با هم فرق داره.

طراحی سنگای گرانبها

این طراحیا در شکلای جور واجور سنگا متفاوته مثلا طراحی سنگ الماس با زمرد کبود و عقیق فرق داره.
سنگای گرانبهایی مثل الماس که قیمت هر ۵ قیراط اون به ۶۰۰۰۰ دلار می رسه رو نمیشه واسه جواهرات نقره که قیمت اون نسبت به الماس پایینه استفاده کرد! پس باید از سنگای گرانبها واسه سنگایی که با اونا از نظر ارزش برابری دارن استفاده کنین.

طراحی سنگای تجاری

این طرحا به دلیل زیبایی بیش اندازه در تجارت مورداستفاده قرار می گیرن و به شخصیتایی که کسب و کارشون تجارت این سنگ هاست واگذار می شن. این افراد این طرحای قشنگ و عالی رو از شرکتا با قیمت مناسب تری خریداری و در کشورهای دیگه به فروش می رسونن مثل دستبندهایی که با الماس طراحی شدن و نام اونا دستبند “تنیس” ه.

طراحی طلا و جواهرات سنتی

این طرحا معمولاً از طلا و یا سنگای گرانبها ساخته می شن. بعضی از این افراد این سنگا رو مثل اصل سنگا طراحی می کنن تا مثل همون اصلا هم فروخته شن. به این نوع طراحی سنگا طراحی سنتی می گن.

[تعداد: ۱۱    میانگین: ۳.۶/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید