راه اندازی کار و کاسبی مراحل سختی داره و نیازمند خودآگاهی لازمه. در این پست ببینیم که اگه همسرمون با راه اندازی کار و کاسبی مشکل داشت باید چیکار کنیم!

 

 

راه اندازی کار و کاسبی

هر رابطه ای متفاوته و به هر کدوم از آدمایی وابسته که تصمیم می گیرن چی واسه خونواده شون بهترین انتخابه. بعضی وقتا هم کمک می کنه تا مکالمه ای رو با همسر خود داشته باشین مبنی بر اینکه به چه دلیل شریک زندگی تون، مخالف ایده ی راه اندازی کار و کاسبی شخصی شماس. هیچکی دوست نداره همسر خود رو تسلیمِ رویاهایش ببینه! کلید اصلی، پیدا کردن راهی ست که رویای هر دوی شما در یک هارمونی باهم زیست کنن.

به چه دلیل همسرتون در این راه حمایت کنندهِ شما نیس؟

دلایل زیادی هست که همسرتون بخاطر اونا نخواد شما رو واسه صاحب کار و کاسبی شدن کمک کنه. شاید اون هول و ترس داره که همه پولای خود رو از دست بدین شاید هم نگران این موضوع هستن که زمانای زیادی رو که می تونستید باهم سپری کنین، رو جدا مونده اید. شاید هم نگرانن که شکست بخورین! خصوصاً اگه خود شما یا عضو دیگری از خونواده قبلاً مشکلی در این مورد داشته باشه!

شاید هم فکر می کنن که راه اندازی کار و کاسبی شخصی، اصلاً مرحله ای لازم در راه کاری و دنیای حرفه ای شما نیس! و یا شاید هم چشم اندازی متفاوت دیگری واسه آینده هر دونفرتان تو ذهن در نظر داشته باشن.

بدون درنظر گرفتن این دلایل، خیلی با اهمیته که به عنوان یک تیم باهم صحبت کنین. بیشتر مواقع، نگرانیای همسرتون، طبق ی ترسه و اصلاً اینطور نیس که بخوان از روی قصد رویاهای شما رو تخریب کنن. راه های زیادی هست تا بتونین این مسئله رو راه پیدا کنی کنین. اما همه چیز لازمه ی حمایت و ارتباطه. از آن عافل نشید!

چیجوری راه حل پیدا کنیم؟

واسه پیدا کردن صلح بین شما و خونواده، بهترین کلید موفقیت، ارتباطه. قبل از در پیش گرفتن کردن هر گونه تصمیمی، باید زمانی رو واسه صحبت کردن با اون پیدا کنین. مهم تر از صحبت کردن، گوش دادن به یکدیگره. توضیح بدین که به چه دلیل صاحبِ یک کار و کاسبی شدن واسه شما مهمه همینطور بگید که به چه دلیل فکر می کنین راه اندازیِ یک کار و کاسبی، واسه خونواده شمام به همون اندازه مهم هست. نه تنها باید به نگرانیای همسر خود گوش بدین بلکه باید بخاطر این نگرانیای قانونی از آن تشکر کنین و این حقیقت رو باید درنظر بگیرین که همسر شما واقعاً حق داره!

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   بازاریابی اجناس خود رو چیجوری شروع کنیم؟

به اون بگید که با درنظر گرفتنِ “راه اندازیِ کار و کاسبی جدید” اگه کارایی که اجرا می کنین ً مطمئن و امن باشن، ترسا و نگرانیا رخ نمی دن! ترس از ناآگاهیا سرچشمه میگیره و یکی از آسون راه ها واسه اینکه به همسرتون آرامش خاطر بدین اینه که به اون بذارین درگیرِ فرایند تلاش و تلاشاتون شه. بذارین که با آدمایی که آزاد کار می کنن صحبت کنه. واسه گشتن جا با اون همراه شید. اینجوری می تونین احساس بهتری رو واسه خرید و یا ایجاد کار و کاسبی در همسرتون بوجود بیارین. با همدیگه، درباره ساختن شبکه های ایمنی در مقابل همه نا شناخته ها بحث کنین.

اگه درباره صاحب کار و کاسبی بودن به توافق و صلح رسیدید، مطمئن شید که رابطه تون بعد از آن متوقف نشده. صاحب کسب وکار بودن اصلاً وظیفه ی آسونی نیس و شما همیشه واسه موفقیت به حمایت همدیگه لازم دارین. به اشتراک گذاری افکارتون در طول فرآیندهای جور واجور ادامه بدین.

هر کسی قادر نیس حمایت همسر خود رو در این راه با خود همراه کنه و البته این چیزی ست که شما باید باهم مثل یک زوج واقعی عمل کنین. اگه هر دو زوج همدیگه رو حمایت کنن کار و کاسبی می تونه خیلی موفق تر شه. همیشه راهکارهایی هم هست که زن و شوهرا می تونن از روش رابطه موثر و حمایت کننده بودن واسه همدیگه بدست بیارن. اگه واقعاً راه اندازی کار و کاسبی شخصی آرزوی حقیقی شماس، به همسرتون کمک کنین تا شما رو درک کنه.

موفق باشین.

 

 

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید