افزایش عضو در شبکه های اجتماعی

امروز، خیلی از نویسندگان وبلاگای مشهور و موفق، پول زیادی رو به دست آورده و شرکتای خودشون رو مدیریت می کنن.
چیزی که تنها با یک دوربین، یک لپتاپ و استفاده از چند راه حل درست شروع شده و میلیونا دنبال کننده و طرفدار ایجاد کرده. همینطور با بعضی از برندهای بزرگ در سراسر دنیا ارتباطاتی هم به وجود آورده ان.

افزایش مخاطبان در شبکه های اجتماعی و بهبود رهبری در وبلاگ هم از شرایطی ست که واسه نویسندگان وبلاگا اتفاق می افته.

کسب و کارا اهمیت رسانه های اجتماعی، بلاگا  و خیلی از خوانندگان اونا و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی رو در افزایش فروش خود درک کردن.

در این پست، راهنماییایی رو واسه اینکه بتونیم دنبال کنندهای خود رو در شبکه های اجتماعی زیاد کرده و در دنیای دیجیتال موثر موفقی شیم قید می شه. پس همراه با پدیده فکر مهتر بمونین.

۱- راه حل، می تونه ۲ میلیون دنبال کننده واسه شما بسازه

بزرگ ترین اشتباه اینه که فکر کنین نوشتن مقالات بسیار خوب و تهیه عکسای خیلی زیاد واسه تبدیل شدن به یک بلاگر سازماندهی شده و موفق کافی ست! هر چند محتوا نقش بسیار لازم داره اما مهم ترین بخش واسه رسیدن به مخاطبان راه حل ست. یکی از این روشای هدف دار جهت استفاده، وسایل بررسی و بررسی در بلاگ و رسانه های اجتماعیه.
مشخص کنین که چه نوع محتوایی بیش تر از بقیه به اشتراک گذاشته شده و چه محتوایی توجه مردم رو بیش تر جلب می کنه؟ (طبق گزینه لایک) پس از مشخص شدن اونا، به تولید این نوع از محتوا بدین.

راه حل دیگه، مطالعه کردن درباره کلماتی ست که در عناوین و تصاویر مقالات استفاده می شه که این مورد هم طبق مواردی ست که بیش ترین مخاطب رو جذب می کنه.

۲- محتوا، نقش “پادشاه” رو داره

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   رمز موفقیت وال مارت

اگه توقع دارین در تایم ۵ دقیقه قادر به نوشتن یک مقاله باشین یا عکسی ناب تهیه کنین بخاطر داشته باشین که می تونه به وسیله میلیونا خواننده و دنبال کننده موردتوجه قرار گرفته و به اشتراک گذاشته شه.

پس قبل اینکه عکسی تهیه کنین، مناطقی رو که بیشترین عکسبرداری در اونا انجام شده رو در گوگل جستجو کنین. به بخشایی که بشه عکسای ناب تهیه کرد سفر کنین. برنامه ریزی کنین. تنظیمات مخصوص عکس رو بسازین و از روش نرم افزارهای زیاد موجود، به ویرایش عکس بدین.

در اول، مطالعه کردن اصول ساده عکاسی می تونه این اطمینان خاطر رو بسازه که عکسای باکیفیت بالایی رو تهیه می کنین.
هر مقاله و عکسی که تهیه می کنین باید قادر باشه مخاطب رو به گفتن “WOW ” تشویق کنه که این به اصطلاح “عامل wow” نامیده می شه.

کلا پیشنهاد می کنیم که بهتره چیزی منتشر نکنین تا اینکه بخواهید یک مطلب معمولی نشر بدین!

۳- اصلا برنده می شن

زمانی که حرف از متفاوت بودن و خلاق بودن در دنیای دیجیتال مطرح می شه باید هر چیزی رو که در مدرسه یاد گرفتین رو فراموش کرده و همه قوانین رو بشکنید.

هرچه محتوت خاص تر و اصل تر باشه مخاطب بیش تری جذب می کنن. شما قرار نیس چیزی رو بنویسین که موردپسند همه مردم باشه، فقط لازمه بدونین که اونا به دنبال دیدن و شنیدن چیزای متفاوتند!

حتی اگه راحت نیستین که اونا مشخصات شما رو شناسایی کنن می تونین از نام مستعار استفاده کنین. این کار هیچ مشکلی نداره!

از تکرار پست هم دوری کنین و به خاطر بسپارین که مردم نوشتهاتون رو دنبال می کنن چون علاقه مندن که از دیدگاهاتون باخبر باشن! ویژگی مشترک همه نویسندگان موفق در وبلاگا و وبسایتا ایجاد محتوای اصل، ناب و منحصربفرده.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید