راه حل رشد کار و کاسبی کوچیک

واسه رشد کار و کاسبی کوچیک امروز به یک راه حل بازاریابی هوشمند و کامل نیازه. که در همه کانالا کار کنه. در قلب این کار، نیاز به تولید فعال ترافیک و تبدیل سرنخای فروش قرار داره. و ۶۵ درصد از شرکتا از این کار به عنوان رقابت ساده بازاریابی خود یاد می کنن.

فقط از اکثریت پیروی نکنین؛ اگه می خواین موفق به شناسادن خود شید، تفکر خلاق لازمه. پس اینجا نکتهایی درباره بازاریابی هوشمنده. که می تونه به رشد کار و کاسبی کوچیک شما منجر شه.

ایجاد محتوا درباره ترن اجتماعی

دوست دارین یافته های بهتری در گوگل حاصل کنین؟ پس تحقیق کلمه کلیدی رو متوقف کرده و شروع به دقق شدن روی موضوعات تازه و مورد توجه، کنین. وقتی که کار و کاسبی شما کوچکه و یا تازه شروع به کار کردین، همیشه نمی تونین از کلمات کلیدی بسیار رقابتی واسه رتبه بندی سازمانی استفاده کنین.

وسیله کلمات کلیدی مثل Google Adwords روی داده های کلمه کلیدی تاریخی اجرا می شه. پس کلیه کلمات کلیدی با حجم زیاد، بسیار رقابتی هستن و رتبه دادن به اونا سخته.

عوضش، به دنبال کردن صفحات اجتماعی، گروه ها و جوامع موثر در صنعت خود (در اینستاگرام، توییتر و فیس بوک) شروع کنین. و حواستون به موضوعاتی که ترن هستن، باشه. بعد می تونین درباره اون چیزی که مردم الان درباره اون صحبت می کنن – به شکل مقالات وبلاگ یا فیلمای یوتیوب – محتوا بسازین. این کار می تونه راهی عالی واسه ساختن نام تجاری شما به عنوان یک رهبر فکری باشه. و ترافیکای شلوغ و غیر منتظره (traffic spikes) به دلیل حجم جستجوی بالا با رقابت کم به دست میارید.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   اولین “برج پاکسازی هوا” در جهان ساخته شد !

واسه مطالعه بیشتر:

در پیش گرفتن و تبدیل سرنخ فروش بیشتر

وسایل تولید سرنخ فروش طیف بزرگی از ویژگیای قوی رو واسه پیدا کردن منافع ، ایجاد کانال ارتباطی و ارسال ایمیلای کلی و شخصی ارائه میدن. مثلا، هر سرنخ فروش به شما اجازه میده که عبارت خاصی رو جستجو کنین. و بعد داده های سرنخ فروش رو به طور مستقیم در مدیریت رابطه با مشتری (CRM) خود در لینکدین ذخیره کنین. اما نباید از این روش واسه ایمیلای ناخواسته استفاده کنین؛ عوضش محتوای با ارزشی رو واسه کمک به مخاطبان خود جهت شکست دادن رقابت هاشون ارسال کنین. تا به ایجاد اعتماد، آگاهی و علاقه به محصول / خدمات شما کمک می کنه.

واسه مطالعه بیشتر:

سرنخ فروش Sales lead در کسب و کارای کوچیک چیجوری ساخته میشه؟

مواردی که بگو شد تنها چند راه ساده هستن که به شما کمک می کنن میزان رشد کار و کاسبی کوچیک خود رو بالا ببرین. و به سود دهی بیشتری برسین. اینکه شما همیشه گوش به زنگ پیشرفتا و رشد در کار و کاسبی خود باشین از اهمیت زیادی برخورداره. بهتره همیشه واسه هر موقعیتی در راه موفقیت و رشد کار و کاسبی کوچیک خود فارغ از اینکه چقدر دور از ذهن به نظر می رسه، آماده باشین.

[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۳/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید