رفتارای غیر ارادی افراد دروغگو موقعیت اونا رو به خطر میندازه؟ کشف صحبت راست یا دروغ مردم کار راحتی نیس، دانستن رفتارای مردم به تخصص و توانایی شما واسه خوندن زبون بدن مردم نیازه.

رفتارای غیر ارادی افراد دروغگو

آدمای دروغگو همیشه رفتارای غیر ارادی از خود میدن. واسه دانستن بعضی رفتارای جسمی این آدما به نکات بعدی که در این مقاله به اونا می پردازیم توجه کنین با پدیده فکر مهتر همراه باشین.

نگاه طولانی

افراد دروغگو همیشه تلاش می کنن با نگاه طولانی خود در سخن گفتن خود رو فردی با اعتماد به نفس نشون بدن. نگاه کردن دراز مدت به بقیه نظر اونا رو جلب نمی کنه بلکه این عادت افرد دروغگو باعث می شه به خود جربزه بیشتری بده و دروغای بیشتری رو به بقیه بگید.

فکر کردن

منظور ما از فکر کردن اینجا متفاوته تعداد خیلی از مردم وقتی با شما صحبت می کنن به همه چیز نگاه می کنن به غیر چشم مخاطب خود، این نکته در صورتی بروز میده که فرد در حال دروغ گفتن باشه. این رفتار از نبود اعتماد به نفس فرد نمایان می شه ذهن افراد دروغگو چیزی رو رد می کنه که این افراد بر زبون میارن.

گذاشتن دست روی دهن، تکون دادن سر

کارشناسا گذاشتن دست روی دهن رو یه جور کارکرد از رفتار افراد دروغگو می دونن. بدیش اینه این جور افراد همیشه تلاش دارن جلوی دروغای خود رو بگیرن اما توانایی کنترل این رفتار غیر ارادی رو ندارن. تکون دادن سر از چپ به راست هنگام سخن گفتن یکی از رفتارای غیر ارادی افراد دروغگوست، ذهن با تعیین کارکرد تکون دادن سر نمایان می کنه که فرد از سخنان دروغ در حال استرسه.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دقیق شدن وتغییر چیجوری در بهبود کیفیت زندگی به ما کمک می کنن؟

راه رفتن

رفت و اومد افراد موقع صحبت کردن به شکل غیر ارادی سخن دروغ این افراد رو واسه ما مشخص می کنن. روانشناسا می گن؛ مردم دروغگو هنگام صحبت واسه فرار از رفتار غیر ارادی و ضعیف نشون دادن خود دائم در حال راه رفتن هستن. این موقعیتا همیشه واسه آدمایی که سخن راست رو به مخاطبان نمی زنن نمایان می شه. ایستادن و نبود نشستن هم یکی از عادتای افراد دروغگوست. نبود نشستن و راحت بودن استرس و نگرانی نشونه افراد دروغگوه.

سرفه کردن

رفتارای غیر ارادی افراد دروغگو بعضی وقتا عجیبه. تا به حال شده در یک جلسه حضور داشته باشین و یکی از مخاطبان هنگام سخن گفتن شروع به سرفه کردن کنه؟ بدیش اینه این کارکرد یکی از نشونه های نبود راست گفتنه. فرد با دروغ گفتن یه جور استرس و نگرانی رو در داخل خود احساس می کنه و شروع به سرفه کردن می کنه.

اطلاعات زیاد

بدون شک تبادل اطلاعات چند نفر باعث افزایش اطلاعات می شه. اما افراد دروغ گو هم اطلاعات زیادی دارن که به عمق موضوعی که دارین درباره اون صحبت می کنین نفوذ می کنه. نفوذ در این موضوعات به معنی داشتن اطلاعات درست نیس افراد دروغگو به موضوعاتی سطحی اشاره می کنن که با نبود راست گویی از نظر بقیه مهم هستن. رفتار غیر ارادی افراد دروغگو غیر ارادی ست و می تونن با مراجعه به روانشناس این عادتا رو ترک کنن.

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید