سرمایه شرکتای نوظهور

سرمایه شرکتای نوظهور از چه طریقی جفت و جور می شه؟ با جفت و جور سرمایه لازم واسه شرکتا، موفقیت اونا حتمی ست؟

خیلی از مردم کم کم دارن از گسترش سریع کارآفرینی باخبر می شن. طوری که اگه در روز یک مقاله نخونن یا واسه آشنایی با دوره های جدید به موسسها مراجعه نکنن روزِ اونا به شب نمی رسه. در طول روز یا دنبال مسابقهای کارآفرینی هستن یا در فکر احداث نمایشگاهای جور واجور! سوالات متفاوتی ذهن همه رو به خود مشغول کرده. مثل اینکه هر کسی که تصمیم گرفته کارآفرین باشه موفق شده؟ همه آدما صلاحیت کارآفرین بودن رو دارن؟ مقاله امروز ما درباره تصمیم گیری مردم واسه کارآفرین شدن بوده و از هر گونه بدبینی به دوره. می خوایم از شما دعوت کنیم به شکل درستی فکر کنین و درباره کارآفرینی تصمیم بگیرین. این پست رو با پدیده فکر مهتر همراه باشین.

 

کارای بزرگ طبق حدس یا توقع انجام نمی شه!

راه و جهت کار آفرینی و آرزوهایی که واسه کارمون داریم بیش تر از خوندن یا شنیدن داستانای شرکتای موفق جور واجور و میلیونرها تاثیر قبول می کنه. مدیران شرکتای موفق در طول تایم تعیین شده ای تونسته ان به میلیاردها سرمایه برسن. مردم طبق شنیدهای بقیه و بدون تصمیم درست، سرمایه های کلان خود رو در این راه صرف می کنن اما بدیش اینه چون طبق یک طرح درست بنا نشده با شکست روبرو می شه.

بدون شک درباره میانگین شکست در شرکتای نوظهور و پروژه های اونا چیزایی رو شنیدین. درصد شکست این موسسها بسیار بالاست. تحقیقات نشون میده که ۹۰ درصد از پروژه ها وارد چهارمین سال تاسیس خود نمی شن!

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   تصمیمات مالی در شروع کار و کاسبی و ۴ بخش اصلی اون

دلیلای زیادی واسه شکست پروژه ها هست می تونین از روش خوندن مقاله های مختلفی که در سایت حاضر گذاشته شده از اشتباهات و مشکلات کارآفرینی باخبر شید. شما رو به خوندن مقالات زیر دعوت می کنیم:

مطالب پیشنهادی:

  • فرق کار و کاسبی و کارآفرینی در چیه؟ (فایل صوتی آقای دکتر علیرضا یوسفی)
  • درسای کارآفرینی
  • اشتباهات کارآفرینی

 

یک سوال اساسی و ساده اینجا مطرح می شه:  کارآفرینان با داشتن سرمایه، شانس موفق بیش تری دارن؟ اصلاً سرمایه شرکتای نوظهور که می شناسین چیجوری جفت و جور شده؟

کارآفرینانی که صاحب سرمایه هستن مفاهیم اشتباه مختلفی درباره موفقیت دارن، اونا فکر می کنن، با پول می تونن موفقیت رو به دست بیارن اما تخصص در کار رو مورد توجهنمی گیرن. کارایی که در رابطه به اینترنت باشه به متخصص لازم داشته و هر بخش مسئول متفاوتی داره. رد نمی کنیم که پول در کارایی چون کارآفرینی لازم و لازم ست و نداشتن سرمایه می تونه باعث شکست کار شده و پروژه شما رو بدون نتیجه متوقف کنه. اما باید یاد بگیرین سرمایه خود رو در چه راهی و چیجوری صرف کنین.

 

شوق و اشتیاق

هر کار آفرین باید هدفش دشت کردن پول از کسب و کارش باشه. زمان خود رو صرف پیشرفت کار کنین تا قوانین بازاریابی رو به روشای جورواجور اجرا کنین. روشای هدف دار درست رو روی کار منطبق کنین تا رضایت مشتریان جلب شه و دائم با کارآفرینان خرید و فروش داشته باشن. تموم روند کار باید به شکل سالم و درست پیش برود تا نتیجه اون، شرکتی موفق، تیمی فعال و موفق باشه. هیچ کسی بدون تفکر درست نمیتونه سرمایه خود رو زیاد کنه.

[تعداد: ۶    میانگین: ۴.۷/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید