شروع کار وب سایتای تجاری روشای مختلفی واسه پیشرفت لازم داره. صاحبان کسب و کارای تجاری در اینترنت با روشای هدف دار متفاوت به اجناس و خدمات خود کمک می کنن.

شروع کار وب سایتای تجاری

ساخت وب سایتای تجاری واسه شرکتایی که پروژه های متفاوتی دارن قابل اهمیت و مهم هستش. با وجود این که تبلیغات در شبکه های اجتماعی با سرعت زیادی در حال گسترشه، اما داشتن یک سایت می تونه یکی از راه های پیشرفت اجناس بین مردم باشه. بخشای متفاوت سایت رو با کمک فردی ماهر طراحی کنین تا اجناس و خدمات رو دسته بندی کنه.

 

محتوای منتشر شده سایت باعث محبوبیت و شناخت برند به وسیله مردم می شه. شروع کار وب سایتای تجاری نشونه قدرت یک برنده.

انتخاب نام دامنه

اگه تصمیم دارین واسه شرکت سایتی بسازین اولین قدم انتخاب نام دامنهه. شرکت گوگل پیشنهاد می کنه انتخاب نام دامنه باید به نام شرکت، اجناس یا خدمات در رابطه باشه. چون گوگل نام سایت رو طبق نام دامنه ای که انتخاب می کنین در اینترنت در اختیار مخاطبان قرار میده. نام دامنه رو به صورتی انتخاب کرده که در صورت بروز هر نوع تغییر در اجناس قابل ارائه باشه.

 

به طور مثال شرکت شما قبلا کالاهایی رو به فروش میرسونه اما الان فقط اجناس فروشی رو به مخاطبان پیشنهاد می کنه. یا اگه شرکت وسایل اصلاح ماشین ارائه می کرد اما اینک وسایل اصلاح الکتریکی رو عرضه می کنه. انتخاب نام دامنه واسه آینده اجناس و تغییرات خدمات یک نقطه پر اهمیته.

انتخاب شرکتایی که میزبان خدمات دیگه شرکتا هستن

 

بعضی شرکتا اجناس خود رو در سایتایی قرار میدن که اجناس مشابه به خود رو ارائه میدن، و سالیانه در قبال اون هزینه هایی پرداخت می کنن. به این صورت همیشه اجناس جدید خود رو در اختیار مخاطبان قرار می دید. شرکت گوگل معیارهای مختلفی رو واسه میزبانی این جور شرکتا در نظر گرفته ؛

۱_ زمان اجرا

زمان اجرا مدت زمانی ست که میزبان می تونه واسه شروع به کار خود و ارائه خدمات استفاده کنه، بعضی وقتا خللایی باعث می شد میزبان به خدمات دسترسی نداشته باشه به خاطر همین باید در اول صفحه خود از جستجوی اجناس و خدمات استفاده کنین. تا همیشه مخاطب به اجناس تون دسترسی داشته باشه.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   تبلیغات اینترنتی چه امتیازات و معایبی داره ؟

۲_ سرعت انتقال داده ها (پهنای باند)

وب سایتایی که خدمات ارائه میدن وسعت انتقال داده های خود رو باید بالا ببرن تا اطلاعات شما با سرعت در اختیار مردم قرار بگیره. بعضی از سایتا میانگین سرعت انتقال محدودی رو استفاده می کنن که باعث کاهش بازدید می شه.

۳_ امنیت

مقدار امنیتی که شرکت واسه حملات سایبری ارائه میده چند درصده؟ اطلاعات لازم امنیتی رو کامل واسه جلوگیری از بروز مشکلات و ضرر رسوندن به برنامه ها دریافت کنین.

۴_ پشتیبانی فنی خدمات اضافه

سهولت و سرعت استفاده از اجناس و پشتیبانی شرکت در صورت بروز مشکلات، شرکت باید تموم خدمات اضافه رو در اختیار مردم بذاره.

تعیین مخاطبان سایت، پخش محتوای با کیفیت

قبل از ساختن سایت تجاری در اینترنت باید مخاطبان خود رو مشخص کنین. هر دسته از مخاطبان اینترنت باعث می شن سایت بازدید بیشتری بگیره مثلا بخش فروش باعث شناخت برند تجاری به وسیله مخاطبان می شه.

محتوای با کیفیت سایت باعث می شه مخاطبان اونو به اشتراک دوستان خود بذارن. محتوای سایت باید اطلاعات لازم رو به مخاطبان برسونه به طور مثال اگه سایت شما ویژه رستوران باشه، باید بخشای اون مربوط به ساعتای کاری، وسایل ارتباطی، عنوان غذاها، استفاده راحت و …

تنظیم سایت، انتخاب متخصص پیشرفت دهنده

مدیر سایت باید توانایی تنظیم تموم صفحات رو داشته باشه تا عنوانای جور واجور محتوا مثل “URL” رو خیلی راحت در اختیار مخاطب قرار گیرد و گوگل مطالب مربوط رو راحت تر در صفحات اول بذاره.یکی از سخت ترین کارای صاحبان کار و کاسبی ساخت وب سایتای تجاری مخصوص شرکت و محصولاته. استخدام متخصص پیشرفت دهنده سایت هم مشکل بزرگ تری ست چون هم باید کار خود رو خوب بلد باشه هم به اون اعتماد داشته باشین. شروع کار وب سایتای تجاری روشای هدف دار موثر رو قابل اجرا می کنه.

[تعداد: ۴    میانگین: ۴.۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید