عادتای بد برنامه نویسان از دید ساختار مشابه همه، اما این افراد با بقیه چیجوری برخوردی دارن؟ و چه عادتایی رو از روش برنامه نویسی کسب نشون میده؟ عادتای خوب زیادی رو از شکلای جور واجور کار و کاسبی می تونین به دست بیارین بعضی وقتا کار و کاسبی باعث افزایش مهارت و اکتساب عادتای خوب در وجود مردم می شه. اما بعضی عادتای بد برنامه نویسان رو که از کار خود به و در برخورد با مردم این عادتا رو استفاده می کنن. در این پست عادتای بد برنامه نویسان رو که در زندگی و جامعه بین مردم تاثیر داره میگیم.

 

بیشتر از حد در جستجوی تکامل پیدا کردن هستن “Perfct score” (عادتای بد برنامه نویسان)

بعضی از افراد خیلی باهوش در برنامه نویسی باید هر کلمه و عددی که با لباتون برابری داره رو بدونن، و هر چیزی رو دقیق بررسی کنن دلیل این عادتای بد برنامه نویسان به بررسی و ورود به هر نوع پروژه س هیچ چیزی از چشم برنامه نویسان دور نمی موند اونا عاشق دقت هستن اما این عادت فقط باید مخصوص کار باشه و اونو وارد زندگی شخصی خود نکنین.

 

همیشه از صفر شروع می کنن

چند بار در زندگی خود کارای خودتون رو از صفر شروع کردین؟ بعضی وقتا این کار به عنوان یه برنامه نویس براتون عادی باشه اما واسه بقیه که با این کار آشنایی ندارن بسیار ناشناخته هستش دلیل این عادتای بد برنامه نویسان یادگیری شکلای جور واجور زبانا در برنامه نویسیه که قوانین و لیستای مختلفی رو در بر میگیره.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   جذب مشتری واسه رستوران چیجوریه ؟

کلمات کلیدی برنامه نویسی رو در زندگی شخص استفاده می کنن “Vfsv”

چند بار خواستین از کلمات اختصاری(CTRL+F) واسه چیزای گم شده یا از (CTRL+Z) برگشت از انجام یک کار اشتباه استفاده کنین؟ دلیل این کار استفاده از کلمات کلیدی در برنامه نویسیه شما به شکل زیاد با این اختصارات سر و کار دارین به خاطر همین این کلمات به شکل طبیعی و غیر ارادی وارد زندگی شخص شما شده و در رابطه شما تاثیر میذاره.

 

استفاده از اصطلاحات و جملات برنامه نویسی در گفتار روزانه خود”Ujl”

ممکنه پایان جملات خود رو با استفاده از (؛) به پایان برسونین و از نقطه استفاده نکنین، دلیل این عادتای بد برنامه نویسان استفاده از بعضی کلمات اساسی و خاص در برنامه نویسی ست. بعد از کارای متفاوت در برنامه نویسی فراموش کردن اعداد و شماره های عادی چیزی عادی ست اما این عادتا نباید روی زندگی شما تاثیر بزاره.

درمون آدما مثل تنظیم کامپیوتر “Creative_ Wallpaper_lll_bear_027390”

ممکنه همیشه دوست داشته باشین طبق عادتای خود با مردم رفتار کنین، اما مردم مثل دستگاه نیستن که بخواهید در صورت بروز مشکلات اونا رو تعمیر کنین یا مریضی اونا رو درمون کنین. با مردم طبق منطق معینی رفتار کنین و هر کارکرد خود رو با رفتار افراد هماهنگ سازید. دلیل این عادتای بد برنامه نویسان خستگی زیاد کار و کاسبی خود میل زیادی به خوردن غذا دارن به خاطر همین دچار اضافه وزن هم می شن دلیل افزایش وزن اونا نشستن زیاد روی صندلی و کار طولانی مدته.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید