عادتای روزانه افراد موفق واسه الگو ورداری بسیار به درد بخور هستن. عادتای روزانه الون ماسک باعث چه اتفاقای در زندگی اون شده؟ جدول عادتای این مرد موفق با دقت زیادی تنظیم می شه. تا تموم وظایف روزانه خود رو در ساعتای دقیق عملی سازه.

عادتای روزانه افراد موفق مثل عادتای روزانه الون ماسک

هر فردی تواناییایی داره که از بقیه متفاوت تره، جدول عادتای روزانه ماسک بسیار شلوغ و پرمشغلهه. این مرد موفق شرکتای زیادی رو اداره می کنه و وقت خود رو بین این شرکتا تقسیم می کنه.

اگه احساس می کنین جدول روزانه پرمشغله ای دارین با مطالعه جدول روزانه ماسک آگاهی کامل پیدا می کنین وظایف روزانه شما بسیار جزئی و ساده هستن.

مراسم صبحگاهی ثابت

مراسم صبحگاهی ثابت یکی از مهمترین عادتای روزانه افراد موفقه. ماسک هر روز صبح ساعت ۷ از خواب بر می خیز، خواب این مرد موفق حدود ۶ ساعته. الون ماسک صبحانه میل نمی کنه و فقط صبح خود رو با خوردن فنجانی قهوه شروع می کنه. این فرد علاقه ای به خوردن صبحانه و هدر دادن زمان خود نداره. ماسک دوش اول صبح رو به شکل روزانه در جدول عادتای خود گنجاندهه. الون ماسک روزهای هفته خود رو به طور خاصی بین شرکتای خود تنظیم می کنه تا روزهای زندگی اش مثل یک دیگه نباشن.

تعطیلات پایان هفته

تعطیلات پایان هفته الون ماسک بیشتر از باقی روزها در جدول روزانه پراهمیت نشون میده، روزهای پایان هفته یا تعطیلات رو به مسافرت اختصاص میده و از شنبه شروع به کار در شرکتای خود می کنه. ماسک در عین سفر خود با خونواده ایمیلای خود رو هم چک می کنه به گفته اون؛ اگه این دو کار رو با هم انجام نده نمیتونه به بعضی از کارای خود برسه.

انجام چند وظیفه تو یه زمان جزئی از زندگی و عادتای روزانه افراد موفق است، و اهمیت اون با ساعتای کاری که در طول روز انجام میده مساوی هستش.

ماسک در طول روز از چی صرفه نظر می کنه

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   تهیه پرسشنامه مشتری و چند اصل کلیدی و موثر در تهیه پرسشنامها

ماسک واسه رعایت قوانین جدول خود از جواب به مکالمهای تلفنی دوری می کنه چون باعث گرفتن بیشتر زمان اون می شه. هم اینکه وقت خود رو صرف خوردن وعدهای غذایی نمی کنه و به خوردن غذاهای سبک قانعه غذا خوردن اون حدود ۵ دقیقه زمان می بره. ماسک در مصاحبه ای عنوان کرده من در جلسهایی که در شب برگزار می شه بیشترین غذا رو میل می کنم و به غذاهای فرانسوی علاقه زیادی دارم. عادتای روزانه الون ماسک شاید ساده باشن اما با نظم و سر ساعت انجام می شه.

 

اولویتای خود رو بگید

از نظر الون ماسک اولویت بندی یکی از مهمترین جنبه های مدیریت موفقه. اگه نمی تونین کارای مهم رو اولویت بندی کنین زمان مناسب انجام کارا رو از کفتون میره. ارائه کارای مهم و دسته بندی وظایف باعث می شه مسائل مهم رو در زمان مهم به انجام برسونین. انجام اولویت بندی در کارا یکی از مهمترین عادتای روزانه افراد موفقه.

می تونین به همه خواستهای خود برسین

فناوری یکی از راه های رسیدن به موفقیته، اما زمانی که با مدیریت درست و به روز پیش برید. استفاده از تکنولوژی انجام وظایف روزانه رو ساده می کنه. با استفاده از تکنولوژی روی وظایف بزرگ تمرکز کنین تا به خواستهای خود دست پیدا کنین.

نه گفتن به بعضی درخواستا

نه گفتن یکی از سخترین عادتای روزانه افراد موفقه. به جای خجالت از همکارانی که وظایف خود رو به شما محول می کنن نه گفتن رو بیاموزید، این روش تفکر ماسک اونو در خیلی از موارد موفق گرداندهه. نه گفتن به بقیه در بعضی موارد به موفقیت خیلی زود کمک می کنن. به طور مثال همکارتون از شما میخواد در جلساتی به جای اون شرکت کنین، اما این لطف رو نمی تونین همیشه به اون بکنین به خاطر همین با نه گفتن به درخواست اونا باعث اتلاف زمان خود نشید.

انجام عادتای روزانه افراد موفق بهترین الگو در جهت موفق بودنه.

[تعداد: ۵    میانگین: ۴.۲/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید