عادتای کارآفرینان ناموفق رو باید شناخت و از اونا دوری کرد!

 

 

عادتای کارآفرینان ناموفق

شما فکر می کنین عادتایی که مانع پولدار شدن می شن کدوما هستن؟

بدون شک رسیدن به ثروت یکی از آرزوهای ما آدماس. مردم بعد از رسیدن به ثروت دوست دارن به آرامش برسن و زندگی آرامی سپری کنن. در این پست می خوایم عادتایی که از ثرتمند شدن جلوگیری می کنه رو نام ببریم تلاش کنین این عادتای بد رو کنار گذاشته تا ثروت زیادی به دست بیارین.

 

تلاش کردن، پس انداز

کار و تلاش یکی از راه های اساسی هر کسب وکاره. و باعث می شه به پله های بالاتری از موفقیت برسیم. اما نباید از عضلات خود واسه افرایش نیروی عقل بهره ببریم. کار با استفاده از هوش، بهتر از کار با تلاش هستش. با تلاش کردن و نبود استفاده از هوش درست مثل یک دستگاه می مونید که تا اونو با کنترل روشن نکنن کاری از پیش نمی برین. پس انداز کردن یکی از راه های اساسی پیشرفته و باعث می شه سرمایه شما روز به روز زیاد شه. اما ممکنه ضرر زیادی در این راه ببینین، تمرکز پیدا کردن روی پس انداز ذهن شما رو فقط واسه جمع کردن پول درگیر می کنه و باعث می شه در یک دایره دور خود بچرخید.

 

چیزی که واسه شما نیس رو نخرید، کارکنان دولت

منظور ما از این عبارتِ “چیزی که واسه شما نیس رو نخرید” اینه که ماشینای لوکس و خونه های باشکوه رو نخرید. خریدن ساعت یا هر چیز گرون سرمایه شما رو هدر میده. ثروتمندان بعد از شروع کسب و کارای خود و تاسیس شرکتای بزرگ شروع به خریدن وسایل لازم خود می کنن اما قبل از تاسیس شرکت سرمایه های خود رو واسه خرید ساعت یا ماشین لوکس خرج نکرده ان. خود رو در یک دایره مادی بذارین به صورتی که حقوق شما در آخر هر ماه باید اضافه شه اگه حقوق کسب وکارتان ثابت باشه این درآمد باعث می شه شما از آرزوهای خود دست بکشین. ثروتمندان از همون اول کاری رو شروع می کنن که روز به روز سرمایه خود رو زیاد کنن.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   خلق راه حل اقیانوس آبی

 

خواب بقیه رو دنبال نکنین، دنبال سرگرمی بودن

آرزوهای خود رو دنبال کنین دنبال آرزوهای بقیه نباشین. کار کردن واسه بقیه باعث می شه در جاهایی کار کنین که به اون علاقه ای ندارین، و در آخر سطح کارتون اون چیزی نمی شه که شما دوست دارین! دنبال سرگرمی و آرامش هستید خواه این آرامش عاطفی باشه یا جسمی؛ اگه همیشگی اونو دنبال کنین مطمئن باشین از نظر مالی پیشرفت نمی کنین! بعضی وقتا مجبورید انتخابی داشته باشین که خلاف میل شماس؛ تلاش کنین انتخابی داشته باشین که موفقیت شما رو تضمین کنه.

 

نداشتن هدف، به خود اطمینان نداشتن

قبل از جمع آوری سرمایه خود و رسیدن به آرزوها باید اهداف خود رو مشخص کنین. چه اهدافی شما رو به جمع آوری سرمایه وا داشته؟ چه هدفایی باعث سخت کار کردن شدن؟ جمع آوری سرمایه شما چه فایدهایی داره؟ اهداف زندگی خود رو مشخص کنین. یکی از اولین کارایی که یک فرد واسه پولدار شدن لازم داره اعتماد کردن به خوده. بیش تر افراد پولدار دارای زندگی معمولی بودن اما اینک واسه خیلی از جوونا الگو هستن.

 

[تعداد: ۶    میانگین: ۳.۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید