فرصتای موفقیت با جذب مشتریان جدید می تونه آرزوی هر کارآفرینی باشه. بدون شک یکی از وظایفی که کارآفرینان آرزوی موفقیت در اونو دارن دشت کردن مشتری ست.

فرصتای موفقیت با جذب مشتریان جدید

بعضی از شرکتا با جستجوی مشتریان جدید مجبور می شن کار الان خود رو هم متوقف کنن، همیشه اجازه ندین مشتری روی شما تحکم داشته باشه در این پست به راه حلایی می پردازیم که با فرصتای خوب کسب مشتری کنین با پدیده فکر مهتر همراه باشین.

اهمیت جذب مشتری

از همون اول با مشتری به توافق برسین تا تضمین کننده موفقیت شما در گامای بعدی کار باشه، این روش به تعاملای بیشتری در آینده طولانی بین دو طرف منجرب می شه. شرکتا با دیدن جنب و جوش و تجربه خوب تون نسبت به استخدام شما در شرکت خود اقدام می کنن تا یکی از اعضای تیم اونا باشین. توقع نداشته باشین شرکتا ۱۰۰ درصد شما رو در کار و رسیدن به موفقیت راهنمایی کنن چون خود اونا هم از رمز و راز کامل موفقیت بی خبر ان.

اطلاعات مهم در اولین رابطه

اگه در حال رابطه با مشتری از هر راهی (مجازی یا حضوری) واسه عقد قرار داد بودین، به یاد داشته باشین از آن بپرسید چه وظیفه ای رو باید واسه اون اجرا کنین. مراقب باشین اگه مواردی رو اشاره کردن که موفقیت آمیز بوده یا نه! به اونا توجه کنین اگه فرصت کار و کاسبی بهتری نسبت به این کار به دست آوردید حتما دنبالش برید مراقب روشایی که مدیر در اولین رابطه ارائه میده باشین. در حالی که مراحل ساده رابطه با مشتری رو می گذرونین مراقب مراحل تعیین آیتمای عقد قرار داد درباره تراکنشای اسناد، ملاحظات، تراکنشا و نقشه ها ، وسیله ارتباطات، کلمه های عبورمربوط به کار و یا پسوردای سایتا و … باشین.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   فرق تبلیغات و بازاریابی چیه؟!

توافق درباره روش کار

روش کار درخواستی خود رو واسه مشتری توضیح بدین، و درباره روش کار اونم سوال بپرسید، تا توانایی و اهمیت شناخت گامای بعدی رو داشته باشین. به طور مثال اگه در فضای کار خواهان آزادی باشین، اونو واسه مشتری بگید تا انتظارات شما رو بدونه. از ارتباطای ساده و توضیح موقعیت خود با مشتری نترسین، روراست هر اون چه شرایط شماس رو بیان نمایبد.

با فرهنگ شرکت آشنا شید

تاریخ شرکتی رو که قراره تموم عمر خود رو در اون بگذرونین بررسی کنین. مهمه روش کار شرکت و همکاران خود رو پیدا کنین تا در کار موفق گردید و دچار اشتباه نشید، با دانستن روشای هدف دار کار تصمیمات صحیحی خواهید گرفت، تموم این نکات در روح و فرهنگ کار و کاسبی شرکت تاثیر داره. فرصتای موفقیت با جذب مشتریان جدید روشی که بیشتر شرکتا در جستجوی اون هستن تا موفقیت رو از آن خود سازند.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید