فرصتای کاری فصلی چه نوع فرصتایی هستن؟ اگه در رویای شروع کار و کاسبی کوچیکی رو تو ذهن خود دارین، اما امکان سرمایه گذاری ندارین، گزینه هایی هست که می تونین کار و کاسبی پاره وقتی واسه خود دست و پا کنین فرصتای کاری فصلی کسب و کارایی هستن که در فصل خاصی از سال واسه بعضی از مردم جفت و جور می شن.

فرصتای کاری فصلی

اگه در جستجوی کار و کاسبی کوچیک هستید احتیاجی نیس بخاطر نداشتن سرمایه ناراحت باشین ما در این پست کسب و کارای رو معرفی می کنیم که به شکل فصلی واسه جوونا به درد بخور هستن.

کامیون مواد غذایی، مربی شخصی ورزش

با داشتن یک کامیون می تونین واسه کار و کسب درآمد به مراکز تجاری، مراکز عمومی، دانشگاها و … برید و غذا ارائه بدین. غذاهای خوشمزه، بهداشتی در ظرفایی قشنگ و با قیمتای به صرفه واسه اقشار متفاوت.

در صورت داشتن مهارتی چون مربی گری ورزشی، به سراغ سالنای ورزشی برید و مربی خصوصی جوونا علاقه مند به ورزش شید. یا به تناسب اندام و روش تغذیه افراد مورد علاقه به ورزش کمک کنین.

اجاره دوچرخه و اسب، اصلاح شومینها

اجاره دوچرخه واسه تفریح در مکانایی چون پارکا واسه گردشگران ایده جالبی واسه کسب درآمد و دریافت حقوق در فصلایی از ساله. به پارکا مراجعه کنین، با داشتن اسب می تونین کسب درآمد کنین، اسب رو به جوونا کرایه بدین تا منبع تفریحی واسه اونا باشه.

صاحبان خونه ها نزدیک فصل سرما شروع به تعمیر شومینهای خود می کنن، در صورت داشتن تجربه و مهارت به اصلاح شومینهای خراب بدین تا هم ایمنی مردم رو جفت و جور کنین هم منبع درآمدی واسه خودتون باشه. تا به حال تجربه کار با فرصتای کاری فصلی رو امتحان کردین؟

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   فرق بین لینکای داخلی و خارجی در چیه؟

راهنمای تور گردشگری، معلم

توریستا در فصلای متفاوت واسه دیدن مکانای تاریخی و قشنگ وارد کشورهای جور واجور می شن، در صورت آشنایی با مکانای تاریخی به راهنمایی توریستا بدین و درآمد زایی کنین.

معلمی هم یک کار فصلی ست اگه با مهارت آموزش آشنا هستید شاگردان خصوصی بگیرین. حقوق و دستمزد خود رو طبق پایه تحصیلی که تدریس می کنین دریافت کنین.

نگهداری از حیوانات خونگی، نگهداری استخرها و شنا

نگهداری از حیوانات خونگی منبع درآمد خوبیه. خونوادهایی که به تعطیلات می رن بعضی از مشکلات رو واسه نگهداری حیوانات یا پرندگان خود دارن با گرفتن پاداش از صاحبان حیوانات حقوق خوبی دریافت کنین.

مراقبت از استخرها هم می تونه به عنوان کار پاره وقت مناسب باشه، ضد عفونی کردم و شستن استخرها و راهنمایی آدمایی که واسه شنا بین می تونه کار جالبی باشه. در صورت آموزش شنا به افراد جور واجور می تونین حقوق خوبی دریافت کنین. فرصتای کاری فصلی باعث درآمدزایی خیلی از مردم می شن.

[تعداد: ۴    میانگین: ۴.۳/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید