رسانه خارجی غیر ساکن در نیمه دوم مردادماه و خبرنگاران ۶۵ رسانه خارجی غیر ساکن دیگه هم در شهریورماه با مجوز موقت اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واسه فعالیت به ایران اومدن.
خبرنگاران و تصوربرداران ۶۵ رسانه غیرمقیم با مجوز موقت اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرداد و شهریور ۹۴ واسه فعالیت کوتاه مدت به جمهوری اسلامی ایران سفر کردن.
۱۱ رسانه خارجی غیر ساکن در نیمه دوم مردادماه و خبرنگاران ۶۵ رسانه خارجی غیر ساکن دیگه هم در شهریورماه با مجوز موقت اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واسه فعالیت به ایران اومدن.
طبق گزارش اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،۱۴۱ رسانه فرامرزی دارای دفتر نمایندگی فعال در ایران هستن و رسانه های دیگری که در ایران دفتر ندارن، طبق درخواست، مجوز فعالیت زمان دار دریافت می کنن .
بر این پایه، جدول ورود خبرنگاران رسانه های خارجی غیر ساکن به کشور در نیمه دوم مرداد و یک ماهه شهریور که از اداره امور خبرنگاران و رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز فعالیت گرفتن الان در سایت معاونت مطبوعاتی میشه دید.

 

 

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   مدرک دانشگاهی: این روزها، واقعاً نیازه؟ به چه دلیل؟
دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید