سونی روز گذشته دوربین جدید بدون آینه خود رو معرفی کرد. A7S II با استفاده از حساسیت سنسور ایزو ۴۰۹٫۰۰۰ میتونه تصاور واضحی رو در محیطای تاریک ثبت کنه.

سونی روز گذشته نسل جدید دوربین بدون آینه ی خود رو معرفی کرد که مهم ترین توانایی اون امکان ثبت تصاویر در محیطای تاریکه. این دوربین از یک سنسور فول فریم با حساسیت سنسور ایزو ۴۰۹٫۰۰۰ استفاده میکرد. رزولوشن سنسور CMOS مورد استفاده ۱۲.۲ مگاپیکسله.

سونی پردازنده ی تصویر Bionz X رو روی این دوربین قرار داده؛ اما این تموم تواناییای دوربین جدید سونی نیس. ژاپنیا از وجود یک سنسور پنج جهته در لرزش گیر و اثبات کننده ی تصویر استفاده میکردن. دوربین بدون آینه ی جدید سونی میتونه تا ویدیوهای ۴K رو با میزان ۲۴ و ۳۰ فریم در ثانیه ثبت کنه. AS7 II از ذخیره تصاویر با فرمت ۱۴ بیتی RAW پشتیبانی کرده و هم اینکه میتونه تصاویر پشت سر هم رو با میزان ۵ فریم در هر ثانیه ثبت کنه.

سونی اندازه دوربین خود رو کوچیک انتخاب کرده و همین موضوع باعث شده تا تموم تواناییا و مشخصات دوربین به شکل یک فرم فکتور فشرده در اختیار کاربر قرار گیرد. تصاویر ثبت شده به وسیله این دوربین رو میشه از روش وای-فای یا NFC به اشتراک گذاشت.

همونطور که انتظار میره، این دوربین میتونه تصاویر با کیفیت و شارپی رو در شرایطی که نور محیط بسیار کمه، ثبت کنه. این دوربین با قیمت ۳٫۰۰۰ دلار در اختیار علاقمندان به عکاسی قرار می گیره.

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید