مدیریت تیم دورکار از چه طریقایی انجام قبول می کنه؟ شاید این سوال خیلی از مردم باشه. دورکاری به یکی از روشای پیشرفته عصر ما تبدیل شده و شرکتا روز به روز اعتماد خود رو به افراد دورکار و دورکاری افزایش میدن. به دلایلی هزینه های کارکنان دور کار کمتر از حضورکارانه به خاطر همین شرکتا واسه بهره وری بیشتر در جستجوی اینجور آدمایی هستن.

مدیریت تیم دورکار

مدیران واسه مدیریت تیمای خود با چالشای زیادی روبرو می شن به ویژه اگه کارکنان شرکتا در نقاط جور واجور جغرافیایی مشغول کار باشن. مدیریت این نوع کارکنان با کارکنانی که در دفتر به شکل سنتی وظایفی اجرا نشون میده متفاوته. اگه شرکتی دارین و در فکر تاسیس تیم دورکارید، و به فکر مدیریت درست واسه رسیدن به اهداف هستید، کلید اساسی این کار داشتن کارکنان مناسبه که به کار خود ایمون داشته باشن و توانایی بهره وری رو دارن.

در این پست به نکاتی درباره مدیریت افراد دورکار می پردازیم امیدوارم به درد بخور واقع شه.

داشتن طرح کار روشن

به عنوان یک کار آفرین باید بدونین داشتن طرح کار روشن یکی از اولویتای جدول وظایف مدیره، و تمرکز اساسی واسه هر موفقیت کاره. کسائی که واسه کارشون طرح و هدفی ندارن در آینده طعم شکست رو می چشن. پس داشتن طرح و نقشه کار واسه تیم دورکار یکی از اولویتای مدیریت افراد دورکار هستش. بعضی ار کارآفرینان فردی رو استخدام می کنن که طرح کسب و کارشون رو بنویسه اما این اشتباهه! این کار، کار شماس اگه نمی تونین چیجوری واسه اون نقشه طراحی کنین چیجوری می خواین اونو مدیریت کنین؟

انتخاب تیم مناسب

داشتن تیم مناسب یکی از رازهای موفقیت واسه مدیریت افراد دورکاره. اگه در انتخاب تیم مناسب شکست خوردید شک نداشته باشین در مدیریت اونم شکست می خورید. سایتای جور واجور این فرصت رو به کارآفرینان میده که با اطلاعات لازم و کامل تری تیم خود رو برگزینند. افراد تیم رو طبق اسنادی که در پروژه های خود جای گذاشته ان انتخاب کنین. موارد زیادی در انتخاب افراد دورکار موثره آدمایی که کار با کیفیت ارائه میدن، و وظایف خود رو کامل ارائه میدن می تونن کارکنان دورکار مناسبی باشن. اگه فهمیدین کاراتون اضافه می شه بهترین فرد تیم رو انتخاب کنین و وظایفی رو با نظارت به اون محول سازید و در روند کار از آن گزارشایی جهت مثبت پیش بردن کار بخواهید.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   مشاوره زوجین راهی برای درک تفاوت بین شما و همسرتان

مهارتای رابطه

رابطه بشری یکی از راه های موفقیت کاریست. استخدام تیم دورکار به معنی نبود رابطه با کارکنان نیس. یکی از مهم ترین دلایل موفقیت در کار باز کردن راه های متفاوت رابطه فعاله. تنها رابطه با اونا و اجرایی شدن وظایف کافی نیس آموزش واسه پیشرفت دورکاران هم اهمیت زیادی داره. در صورت رسیدن به موفقیت افراد تیم اونا رو مورد تشویق بذارین و در صورت بروز اشتباه به تنبیه اونا بدین.

پخش وظایف با دقت

پخش وظایف و مسئولیتا به نظم و فرهنگ تیم شرکت کمک می کنه. آموزشای غیر به درد بخور یا نبود رابطه به درد بخور مشکلاتی رو واسه تون خلق می کنن. قاطی کردن وظایف باعث ضرر رسوندن به شرکت می شه، و تداخل وظایف باعث شلوغی در تیمه. نویسنده محتوا در شبکه های اجتماعی باید تمرکز خود رو روی مسئولیت خود متمرکز کنه، تا کار خوبی ارائه بده مدیریت تیم دورکار از هر دید مهم و سخت بوده در صورت رعایت اون به موفقیت می رسین و در صورت نبود رعایت با شکست روبرو میشید.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید