مدیر فروش موفق شدن کار راحت و راحتی نیس، به ویژه اگه در پله های ساده کار خود دچار اشتباه شید.

مدیر فروش موفق

ورود در میدون مدیریت فروش می تونه سود آور باشه اما مسئولیت بزرگی رو واسه تحقق اهداف تون نیاز داره، و این به معنی تلاش و فشار زیاد واسه رسیدن به موفقیته. در این پست اهداف مدیر فروش موفق رو واسه رسیدن به اهداف بگو می کنیم با ما همراه باشین.

 

اصول درست رو به تصویب برسونین

فکر می کنم همه دوست داشته باشن در کار و کاسبی خود بهترین باشن، اما همه مردم به اون چه که لازم موفقیته عمل نمی کنن. اجناس فروشی فقط اجناس و خدماتی نیستن که ما اونا رو می خریم. بلکه، این اجناس در جامعه و روابط ما هم وجود دارن. به خاطر همین می تونین یک خواننده موفق که با شعرها، تصاویر قشنگ و موسیقی خود مردم رو رو جذب می کنه. و محصولاتش رو به اشتراک مردم میذاره یک فروشنده موفق بدونین. خواننده با اشتیاق و هوش خود مردم رو جذب و محصول خود رو که حاصل هنرشه خوب می فروشه. مدیر فروش هم باید با استفاده از هوش خود همین عمل رو بکنه.

به طور مثال یک فروشنده روغن مار نمیتونه فروشنده موفقی باشه. چون مردم با اطلاعات لازم از رسانه ها درباره اجناس قدیمی و غیر قابل اعتماد رو خریداری نمی کنن. اگه می خواین مدیر فروش موفقی باشین باید دنبال محصولی باشین که مردم به اون اعتماد دارن تا باعث افزایش فروش شه.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   واسه یک نیروی انسانی حرفه ای، چه مهارتهایی نیازه؟

 

به فایدها دقت کنین

کارشناسا فکر می کنن بیشتر کارآفرینان پیشنهادات ساده که باعث نتیجه های روشن می شه رو ندارن. به همین منظور یافته های مثبتی هم دریافت نمی کنن. چیزی که می فروشید اجناس و خدمات نیستن بلکه شما نتایجی رو که مردم تقدیم شما می کنن می فروشید. اگه فکر میکنین محصول تون ارزش بالایی داره، خیلی راحت می تونین اونو به مردم ارائه بدین. امر دیگری هست که نتیجه اون در فروش مثبته و اون تفکر مثبته، پیشنهاد خود رو ارائه بدین، تا باعث جذب مردم شه. به مشتریان خود گوش بدین.

 

نظم و انضباط داشته باشین، رقابت پذیر باشین

با داشتن نظم به هر چیزی که می خواین دست پیدا می کنین، حتی رسیدن به اهداف، بعضی وقتا مدیران فروش به بهونه رابطه با مشتری از شرکت بیرون و سراغ سرگرمیای متفاوت می رن. اگه اهداف زیادی دارین واسه رسیدن به اونا تلاش کنین. باید همیشه واسه فروش اجناس در جستجوی روشای هدف دار جدید باشین، تا مردم زیادی جذب برند شما شن، مدیران فروش موفق روحیه رقابت پذیری قوی دارن، و بین تموم همکاران خود همیشه موفق تر جلوه میدن. مدیر فروش موفق نه تنها باعث رونق کار و کاسبی خود می شه بلکه در گسترش شرکت هم نقش داره.

[تعداد: ۱۲    میانگین: ۴/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید