مردان موفق در ۱۰ دقیقه اول کار و کاسبی فعالیتای متفاوتی دارن که ممکنه به هیچ کدوم از اونا توجه جدی نکنن. همه واسه موفقیت تلاش می کنن اما همه موفقیت رو درک نمی کنن، افراد موفق و بهره ور روی فعالیتایی که انجام میدن نظارت می کنن.

مردان موفق در ۱۰ دقیقه اول کار و کاسبی

 

مردان موفق در طول روز فعالیتایی مختلفی انجام میدن تا باعث بهره وری بهتر اونا شه، نشاط کارکنان، بهره وری بالای اونا، و تحقق آرزوها واسه رسیدن به موفقیت عملکردای مهمی داره در این پست به معرفی فعالیتایی می پردازیم که کارکنان بعد از استخدام در ۱۰ دقیقه اول کار و کاسبی انجام میدن با ما همراه باشین.

 

سه مورد بنویسین تا احساس سپاسگذاری در وجودتون به وجود بیاد

 

طبق تحقیقات انجام شده آدمایی که ایده های خود رو یاداشت می کنن و اونو در دفتر یاداشت نگهداری کردن احساس تقدیر از خود رو در وجودشون به وجود میارن و این کار باعث خوشبختی و بهره وری بیشتر می شه. چون این احساس باعث اشتیاق و افزایش اراده کارکنان می شه هم اینکه احساس استرس رو کم می کنه پس مردان موفق در ۱۰ دقیقه اول کار و کاسبی خود ایده های خود رو می نویسند و به تحقق اهداف شخصی و اجتماعی خود فکر می کنن.

 

منظم و تمیز کردن دفتر کار

 

شلوغی و نبود تمیز کردن دفتر کار باعث کاهش بهره وری می شه، پس اگه هر لحظه از کار و کاسبی خود رو ندیده بگیرین و با بی توجهی کردن به محیط کار رو پیش ببرین روز به روز روی روحیه شما تاثیر میذاره و دیگه علاقه ای به ورود به دفتر خود رو هم دارین. هر روزرقبل از شروع کار به منظم کردن وسیله روی میز و تمیز کردن اونا بدین.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   تفریحات سالم و نظریه های آن

رابطه با همکاران، ۳ هدف مهم در روز

 

اول روز خود رو با همکاری و رابطه با همکاران شروع کنین صبح بخیر گفتن با لبخندی پر انرژی باعث می شه همه شما رو بخاطر خوشحال بودن تشویق م کنن. واسه افزایش بهره وری باید بدونین کی چه سوالی رو بپرسید انجام همه کارا با هم و حل کردن مشکلات به تنهایی فقط وقت شما رو میگیره، پس با زیرکی رفتار کنین افراد بهره ور می دونن حل کردن مشکلات به تنهایی تا چه حد زمان بره، به خاطر همین اول کار خود چند دقیقه رو به رابطه موثر با بقیه کارکنان می پرازن. افراد موفق در اول کار ۳ هدف مهم خود رو مورد بررسی قرار میدن تا روز موفقی رو بگذرونه، چون این کار باعث می شه روی کارا و اهداف بزرگ تر تمرکز داشته باشن و بهم ریخته گی برنامه کاری رو شاهد نباشن.

 

به لیست اولویتا مراجعه کنین، جملات پرانرژی رو بخونین

 

بعد از تهیه اهداف تون در روز، مطنئن شید اهداف با برنامه منظمی و طبق اولویت بندی در حال حرکت هستن، چون این کار به تمرکز بهتر شما کمک می کنه و با خسال راحت مشغول انجام کارای روزانه خود میشید. قبل از شروع کار خود، انرژی داخلی وجودتون رو با خوندن جملاتی که انرژی مثبت دارن شارژ کنین، و مقالات یا مطالبی درباره آدمای موفق بخونین طبق این برنامه ها پیش برید و حادتای خوب رو جزئی از کار و کاسبی بدونین تا به عنوان مردان موفق در ۱۰ دقیقه اول کار خود شناخته شید.

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید