امتیازات دور کاری چیه؟

دور کاری کارکنان در شرکتای امروزی

جنجال و نگرانی بین مدیران و کارشناسا درباره موسسهای فعال و غیرفعال هیچوقت تموم نمیشه. بیش ترین چیزی که باید کارشناسا به اون توجه کنن محیط کاری انعطاف پذیر و دادن حق انتخاب به کارکنانه. هیچوقت به کارکنان نظر خود رو پیروز نکنین! مهمترین وسیله ظاهری موسسهای جدید، دور کاریه. شرکتای زیاد از بین مراکز تجاری کارکنان رو استخدام می کنن که غیر حضوری مشغول باشن. بیش تر از ۱۴۰ هزار نفر در ۱۸۰ کشور دنیا غیر حضوری مشغول به کارن که ۷۰ هزار نفر اونا در آمریکا حضور دارن.
دور کاری فقط یک امتیاز اضافه واسه کارمند نیس، بلکه جرئی از راه حل شرکته.

دیگه، نوآوری فقط محدود محیط داخل شرکت نیس. باهوش ترین ادما از شرکتی که در اون استخدام شدن فرسنگا دورند، اما مشغول به کارن. پس بر این پایه دور کاری باعث می شه با باهوش ترین ادما از شهرهای متفاوت کار کنین. کار از راه دور یکی از روشای هدف دار موفق شرکتای بزرگه و اهمیت اون واسه همه مردم تعیین شده. اما باید بدونین کار از راه دور واسه هر کارمندی مناسب نیس. این نوع کار شرطای به خصوصی می خواد به طور مثال توانایی فرد در انجام تموم وظایف و مدیریت اونا در منزل، مناسب بودن محیط منزل واسه کار و … کار از راه دور واسه کسائی که در شرکتای تولیدی مشغولند ممکن نیس.

ضرورت آموزش و تمرین واسه کارمندان

مدیران روشای جور واجور رابطه و همکاری با کارکنان خود رو می دونن حتی روشای هدف دار برخورد با کارکنان دور کار رو هم یاد گرفتن، اما این روشای هدف دار فقط واسه کارکنانی که در شرکت حضور دارن نیس بلکه مختص همه س. بعضی مدیران فقط آموزشای محدودی رو به کارکنان خود یاد می گیرن که کار شرکت رو پیش ببرن. کیفیت استفاده از تکنیکا واسه نتیجه مطلوب بسیار مهم تره کارکنان به آموزشای خاصی واسه افزایش مهارت ها نیازمند هستن تا کارای خود رو کامل تر بکنن.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   معنی پارادایم – پایه معنی راه حل اقیانوس آبی !

هماهنگی بین منابع انسانی و فناوری اطلاعات

فعالیتای آدمایی که دور از شرکت مشغول ان از ترکیب منابع انسانی و فناوری روز دنیا سرچشمه میگیره و این به معنی داشتن رابطه خوب واسه گرفتن نتیجه بهتره. آدما از روش تکنولوژی به اطلاعات لازم کار و خدمات دست پیدا میکنن و به بخش منابع انسانی ارائه میدن واسه گرفتن نتیجه خوب باید رابطه تکنولوژی و آدم خوب درک شه.

فواید دور کاری چیه؟

کارشناسا سطح رضایت مشتریان از کارکنانی که دور کار می کنن رو با کارکنانی که در شرکت حضور دارن مقایسه کردن. طبق نظر مشتریان درصد رضایت مردم از کارکنان دور کار بیش تر و بهتر بوده. کارمندانی که در منزل مشغول ان بعضی وقتا به شرکت و محل کار خود مراجعه می کنن تا اطلاعاتی رو دریافت کنه. اما شرکتا فقط حقوق این افراد رو تقبل می کنه و امتیازات اضافه ای واسه کارمندان دور کار از دست نمیده. مثل حق بیمه، مسافرت و … لذت بخشه که در منزل حضور داشته باشین و مشغول به کار باشین. اینطور نیس؟

[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۶/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید