مشکلات و راه حلای کار و کاسبی از دور

کارشناسا می بینن مدیرانی که تجربه کمی دارن افکار اشتباهی رو درباره کار و کاسبی از راه دور دارن. به خاطر همین تلاش می کنن از روش تحقیقات و مقاله های خود، خاصیت این کار و کاسبی در موسسها و سازمانا رو توضیح دهند، این مشکل رو از روش ایدهایی که مربوط به این کاره حل می کنن. این مشکلات مربوط به رهبران و مدیران اجراییه.

 

اولویت دادن به شفافیت کار

وقتی که تیم کار و کاسبی خود رو از راه دور مدیریت می کنین، خیلی با اهمیته شرکت شما از نظر شفافیت کار و اهداف از سطح بالایی برخوردار باشه.
پس، احتیاجی فوری به استفاده از سیستمای جور واجور به اعضای تیم اجازه میده هر اون چه که همکاران اونا انجام میدن رو با در نظر گرفتن مکانای جور واجور ببینن.
این روش به مدیران اجازه میده تا پیگیری بهتری در کار کارکنان داشته باشن تا باعث پیشرفت و پیشرفت شرکت شما باشه. هم اینکه کارمندان مسئولیت کارای خود رو بهتر رو دوش می گیرن این راه حل به کارکنان کمک می کنه بهره وری بهتری نسبت به بقیه داشته باشن طبق گفته محققان بهره وری کارکنان در این روش به ۴۳ درصد می رسه.

 

استفاده از وسایل ارتباطی

عکسِ کارکنانی که به شکل حضوری کار می کنن، کارمندانی که از راه دور مشغول به کارن ممکنه واسه جواب گویی به بعضی سوالات در زمان مناسب به مشکل بربخورند، یا درباره بحث مسئله خاصی با مشتری به مشکلاتی دچار شن و مسائل واسه اونا روشن نباشه، واسه حل این مشکل یک راه حل ارتباطی با ضمانت بین اونا و شرکت برقرار کنین.

بیش تر شرکتا واسه حل این مشکل از شبکه های اجتماعی استفاده می کنن. شبکه های اجتماعی ابزاری مناسب ان با این روش هر کدوم از کارکنان از هر تیم می تونن جهت سوالات خود و دریافت جواب بهترین جواب رو دریافت کنن.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   اصل مدل سازی در NLP چیجوری عمل می کنه؟

بعضی از مدیران نگران هستن که استفاده از این وسیله و شبکه ها راه های بهره وری رو کم کنه. اما اگه راهکارای لازم رو درست استفاده کنین. مطمئناً کارکنان درک می کنن کار اونا باعث رقابت بین یک دیگه می شه.

 

اول خوب فکر کنین

طبیعیه بین این نوع از کارا رقابت وجود داشته باشه، اما حالا خوبیش اینه روشای هدف دار خوب و آزمایش شده ای هست، که باعث می شه به شکل خوبی با این مشکلات برخورد کنیم.
سوال- اگه اینترنت قطع شد چه کاری انجام بدیم؟ جواب به این سوال روشنه اگه کارکنان اینترنت منزل شون قطع شد می تونن از اینترنت شبکه محلی استفاده کنن یا اگه دفتر کار نزدیک بود به دفتر مراجعه کنن. به جای نگرانیای استرس وار به راه های جور واجور فکر کنین.

از مشکلات دیگری که در این کار هست نبود توجه کردنه که خیلی راحت می تونین اونو حل کنین، اگه از روش ایمیل متوجه مسائلی نشدید از روش اسکایپ مکالمه تصویری رو امتحان کنین هم اینکه مکالمهای تلفنی می تونه به اندازه کافی شما رو از هر دید آگاه کنه.

ما در عصری غیرطبیعی زندگی می کنیم، با کارای متفاوتی که هر کدوم حقوق بالایی دارن رشد ما در کار حدود ۲۲ درصده. کسب و کارایی که از تکنولوژی استفاده می کنن نیر تا سال ۲۰۲۰ حدود ۲۲ درصد رشد دارن. به خاطر همین اگه کارمندان شما خواستن در منزل کار کنن تلاش کنین اونا رو درک کنین تا رضایت تیم رو جلب کرده و باعث پیشرفت شرکت شید.

 

[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۶/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید