۱۰ برنامه رایگان که باید واسه رونق کار و کاسبی خود استفاده کنین

امروز ۱۰ وسیله رایگان رو به شما معرفی می کنیم که شک نداشته باشینً یا با اونا سروکار دارین یا دست کم اسم اونا رو شنیدین. به توضیحات کلی درباره اونا برامون کافیه در صورتی که به اطلاعات گسترده تری درباره اونا نیاز هست در قسمت نظرات، اعلام کنین تا خدمت شما عزیزان ارائه شه.

۱- Google Analytics

با کمک این وسیله می تونین حجم فروش و محبوبیت محصول رو اندازه گیری کنین. هم اینکه به شما کمک می کنه که بازدید کنندگان سایت رو ببینین و اونا رو به سایت خود هدایت کنین. تموم این کارا رو واسه شما به شکل رایگان انجام میده.

۲-  Ssuyt-  Hootsuite

این وسیله یک سیستم مدیریت واسه سایتای اجتماعی ست ک قادر به همکاری با نهادا و سازمانا و اجرای کمپینای تبلیغاتی در سراسر شبکه های اجتماعی از روش یک بستر امن در وبه. به شما پیشنهاد می کنیم از روش این رسانه اجتماعی کمپینای بازاربابی متفاوتی رو راه اندازی کنین. و به شناسایی بخشای مصرف و افزایش تعداد مشتریان و ارسال بازار مورد هدف خود بدین.

۳- Squir

درسته که واسه استفاده از این برنامه باید هزینه بدین؛ اما به شما کارتای رایگانی رو مجانی هدیه میده. این برنامه تموم کارتای مخصوص برنامه های آیفون و اندروید رو می خونه.

۴- Dropbox

یک سرویس مجانیه که به شما اجازه میده فایلایی مثل عکسا و فیلمای خود رو به اشتراک بذارین تا محتوای شما واسه بقیه به نمایش گذاشته شه.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   از کجا بدونیم که باید محل کار خود رو ترک کنیم؟

۵- Hackpad

این یک سایت واسه تغییر محتواست. می تونین اسناد خود رو به وسیله این برنامه ویرایش کنین و در یک صفحه نگهداری کنین. می تونین از روش این برنامه هویت نویسندگان رو از روش رنگایی که واسه نویسنده ی خاصی ست شناسایی کنین.

۶- Rock The Post

یک سایت واسه طراحی کسب و کارای کوچکه. این وسیله واسه کارآفرینان که به تقویت روابط خود در شبکه های اجتماعی فکر می کنن خوبه.

۷- Evernote

به وسیله این برنامه می تونین افکار خود رو ذخیره کنین. می تونین هر چیزی که دوست دارین یا می شنوین یا می بینین رو در این برنامه ذخیره کنین. این برنامه واسه این طراحی شده که مردم فعالیتای خود رو واسه ایجاد رابطه یادشون نره. و تموم ایده ها و تجربه های سابق خود رو در حافظه این برنامه نگهداری کنن.

۸- Lockbox

این وسیله اطلاعات خصوصی شما رو به شکل امن با همکاران، شرکا و مشتریان شما به اشتراک میذاره. هم اینکه می تونین از روش این برنامه با ادما از روش ایمیل رابطه داشته باشین.

۹- Instapaper

واسه خوندن مطالبی که وقت خوندن اونو ندارین به شما کمک می کنه. می تونین دکمه “بعداً می خونم “رو فشار بدین تا سر فرصت مناسبی ادامه مطلب رو بخونین.

۱۰- Genius Scan

این وسیله می تونه از روش تلفن، اسناد شما رو اسکن کنه تا شما از روش ایمیل این اطلاعات رو واسه افراد دیگری ارسال کنین.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید