آمازون ممکنه تلویزیون اپل و Chromecast رو از مغازه آنلاین خود به دلیل نبود ویدئوی ساده، دور نگهدارد. اما حالا با در نظر گرفتن گفته Dan Bostonweeks (پیشرفت دهنده ی iOS)، به نظر می رسه سرویس ویدئویی خود رو  به جعبه تنظیم اپل بیاره.

در حالی که این اپلیکیشن احتمال داره روی تلویزیون Apple موجود نباشه، Amazon امیدواره که سرویس ویدئویی در عرض چند هفته آینده در دسترس قرار گیرد.

نماینده ی آمازون در جواب به Bostonweeks نوشت:« ما با تیم فنی خود در حال رفت و امد هستیم و باخبر شده ایم که اخیرا روی پیشرفت اپلیکیشن جدید واسه تلویزیون اپل کار می کنن. همونجوریکه موفق شده ایم اپلیکیشنی واسه iPhone و iPad بسازیم، امیدواریم که اپلیکیشن جداگونه ای هم واسه تلویزیون Apple بسازیم».

هر چند هنوز خدمات ویدئویی آمازون در تلویزیون Apple موجود نیس، اما جعبه تنظیم تعدادی از سرویسای اصلی مثل Netflix، Hulu، HBO، ESPN و بیشتر رو حمایت می کنه. 

آمازون یک اپلیکیشن واسه خدمات جاری روی iPhone و iPad داره. اما به طور حتم شامل تلویزیون این برند نامی نمی شه. هم اینکه اون از روش تلویزیونای هوشمند، بازیای ویدئویی مثل پلی استیشن ۳ و ۴، Microsoft Xbox 360 و Nintendo Wi U قابل دسترسه.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   آشنایی با اصطلاحات CRM
دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید