پلیس کانادا در فرودگاه هالیفاکس روی توئیتر گفت: هیچ مواد منفجره ای در پرواز هواپیمای Turkish Airlines پیدا نشد. اون گفت جستجوی هواپیما و قسمت بار رو به اتمام رسونده ان، و برنامه ریزی شده که ادامه پرواز به استانبول کمی بعد در روز یکشنبه انجام میشه.

خبرنگار CBC گفت: با این حال، هفت مسافر دوری کردن که با هواپیمای تهدید شده با بمب سفر خود رو دوباره شروع کنن.

با در نظر گرفتن مصاحبه ی خبرنگار CBC با پلیس کانادا مشخص شد هواپیما در ساعت ۱۰:۵۰ شنبه شب متوجه تهدید شد و در ساعت ۰۰:۵۳ بامداد یکشنبه در فرودگاه هالیفاکس، فرود اومد.

داستان اصلی:

هواپیما Turkish Airlines تو مسیرش از نیویورک به استانبول در آسمون منحرف شد و پس از اینکه حدس زدن احتمال وجود بمب هست، روز یکشنبه در فرودگاه هالیفاکس، کانادا، به زمین نشست. پرواز با نام Turkish Airlines TYH2/TK2 بوده و نیروی امنیتی کانادا و آتیش نشانی در فرودگاه آماده بررسی و خدمت رسانی به مسافران شدن.

منبع تهدید بمب اتمی هنوز ناشناختهه. امسال، این دومین پرواز خطوط هوایی Turkish Airlinesه که به دلیل ترس از بمب از راه خود منحرف شده.

پرواز مشخص شد با موتور دوقلوی A330-300 روز شنبه ساعت ۹ شب، فرودگاه فرامرزی John F.Kennedy نیویورک رو ترک کرد و زمانی که در ارتفاع ۳۵ هزار پایی به طرف استانبول مجبور شد دوباره به طرف فرودگاه JFK برود.

مقامات فرودگاه هالیفاکس اعلام کردن: خدمه ی پرواز و همه ۲۵۶ مسافر سالم هستن و پلیس در جستجوی هواپیما و توشهه.

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید