کسب و کارای آینده چیجوری پیش میرن؟

واسه موفقیت در کسب و کارای آینده چه چیزایی موردنیازه؟

کسب و کارای آینده

مهارتایی واسه حفظ کسب و کارای آینده

بازار کار به شکل شگفت انگیزی در حال پیشرفت س و کسی که نمی خواد پیشرفت کنه جایی در این بازار نداره!

اگه نمی خواین کار و کاسبی تون پیشرفت پیدا کنه توقع نداشته باشین در آینده کار خود رو حفظ کنین. با صرف نظر از آینده کاری هر فرد، الان همه شرکتا به فردی نیاز ندارن که فقط ساعات کاری خود رو پر کنه و در محیط کار حضور پیدا کنه. بلکه کسی رو پیش خود حفظ می کنن که بهره وری کاری اون روز به روز در حال افزایش باشه. اگه می خواین کارتون رو در آینده هم داشته باشین به مهارتایی که ذکر می کنیم نیاز دارین.

 

توانایی خلق ایده های جدید

قدرت آدم واسه خلق ایده های جدید رو هیچ رباتی نمیتونه متوقف کنه! شرکتا در جستجوی آدمایی هستن که نوآوری داشته باشن اما بدیش اینه خیلی از افراد وقت خود رو صرف کار واسه بقیه می کنن -بدون هیچ نتیجه ای واسه رسیدن به موفقیت-! اگه جزو کسائی هستید که کار و کاسبی آینده واسه تون مهمه پس به دنیای آینده خوش اومدید. افراد موفق همیشه به دنبال راه هایی هستن تا موفقیت خود رو به خود و بقیه ثابت کنن. اگه قدرت نوآوری دارین دست روی دست نذارین و ایده ای تازه بوجود بیارین. به مرکز کار در شرکت وارد شید. ممکنه در یکی از بخشای شرکت مشغول به کار باشین اما تلاش کنین در بخشای مهم شرکت کار کنین اگه کسی به شما اینجور منصبی نداده شما پیشنهاد کمک رو به بقیه ارائه بدین. جزو کسائی هستید که هر روز یک ایده جدید به شرکت ارائه میدن و مسئولیت ایده های خود رو قبول می کنن؟ این کار شما باعث می شه شرکت نتونه شما رو اخراج کنه.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   اشتباهات ویرانگری که مدیران تازه کار مرتکب می شن !!!

 

داشتن شوق و انرژی

سرحالی به معنی انجام حرکات روزانه نیس! بلکه در رفت و امد با بقیه همکاران خود در هر موقعیتی سرحال و پر انرژی باشین. با در نظر گرفتن تغییر و تغییر سریع در دنیای کار و کاسبی داشتن انرژی واسه روحیه کارکنان لازمه تا در بازار کار سقوط نکنن. کسائی که قادر نباشن کار خود رو با شادی و اشتیاق دنبال کنن در آینده کار خود رو از دست میدن. توانایی کار در داخل و بیرون از شرکت رو داشته باشین. دیگه مثل گذشته کار در داخل شرکت انتخاب برتر هر کارآفرین نیس. بلکه راهی ست که شرکتا واسه استخدام نابغهای دور کار در پیش گرفتن. تموم این پیشرفتا به کمک پیشرفت تکنولوژی ممکن شده. در عصر تکنولوژی کارکنانی که گوشی هوشمند ندارن نمی تونن خیلی راحت کار خود رو کنترل کنن. واسه حفظ کار و کاسبی تون باید به روشای متفاوتی با دنیای مجازی رابطه برقرار کنین.

[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۹/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید