مهارتای فردی در سن و سالای جور واجور متفاوت ان. فکر می کنین کدوم مهارتای فردی باید تا سن سی سالگی باید در شما جای بگیره؟ در این پست به بررسی مهارتای فردی لازم واسه جوونا می پردازیم.

 

 

مهارتای فردی

اگه هنوز به سی سالگی نرسیدین، فردی خوش شانس هستید، چون تجربه های زیادی در انتظارتونه تا قبل از سی سالگی امتحان کنین. بعضی از مردم فکر می کنن دوره بیست تا سی سالگی جوونا دوره ای سخته، چون در این سن و سال ماجراهای زیادی گریبان گیر جوونا می شه. در این سن و سال قادر هستید زندگی خود رو با روش صحیحی پیش ببرین؟در سن بیست سالگی می تونین به کشف شخصیت خود بدین، اما رسیدن به موفقیت و به دست آورده تجربه ها به مهارتای فردی شما بستگی داره. واسه این که بدونین در رابطه اجتماعی فردی قوی هستید یا نه! چه استراتژیایی در پیش گرفتن می کنین؟ از همین الان خود رو واسه دریافت تجربیات سی سالگی خود آماده کنین. مهارتای فردی خود رو قبل از ۳۰ سالگی بهتر کنین تا فرد مفیدی واسه خود و بقیه باشین.

 

آموختن فقط واسه مدرک گرفتن نیس

با صرف نظر از این که مدرک بهترین رشته از بهترین دانشگاه شهر خود و یا دانشگاه جهان رو گرفتین، اگه اون چه رو که یاد گرفتین با کمک مهارتای خودتون هماهنگ نکنین، پس از درس خوندن دست بکشین، و به دنبال حرفه ای برید که واسه آینده کسب و کاری تون به درد بخور باشه. روی خودتون سرمایه گذاری کنین تا مهارتای تون زیاد شه. هر دوره جدیدی که به مهارتاتون کمک کنه می تونه شما رو در سن پایین واسه رسیدن به موفقیت و دریافت کار مناسب کمک بده.

 

پول مشکلات رو حل نمی کنه، زمان میگذره شما وقت زیادی ندارین

مهم نیس خود رو فقیر یا پولدار بدونین، در هر شرایطی فکر نکنین پول می تونه مشکلات شما رو حل کنه، پول فقط انتخاباتون رو گسترده تر می کنن، و رفاه شما رو زیاد می کنه اما آرامش و خوشبختی رو واسه شما به ارمغان نمیhره. سن شما رو به افزایش بوده و هر کاری که می کنین در سالای آینده نتیجه خود رو نمایان می سازه، در این سن باید تصمیم بگیرین کی شریک زندگی تون می شه؟ کار و کاسبی تون رو چیجوری پیش می برین؟ هر تصمیمی که در این سن و سال گرفته می شه در آینده تاثیر مثبت یا منفی میذاره زمان شما تعیین می کنه که همیشه واسه هر کاری وقت نیس.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   استفاده از پینترست واسه کار و کاسبی کوچیک

 

خود رو درگیر نظر مردم نکنین، به سلامتی خود اهمیت بدین

همیشه به معیارها و اعتبار خود تکیه کنین، تصوری که می خواین از خود به بقیه نشون بدین، از نظر سنجی مردم پراهمیت تره. تعریف مردم از شما نباید باعث شه به نظرات شون اهمیت بدین. هر غذایی که می خورید، هر فعالیتی که انجام می دید، و هر استرسی که به خودتون وارد می کنین سلامت آینده خودتون رو تحت تاثیر قرار میده.

 

زندگی طبق میل ما نمیگذره، بخشیدن بقیه

بخشیدن فقط صفت آدمای مهربون نیس، بلکه آدمای بخشنده باهوش تر و دارای اعتماد به نفس بیش تری هستن. قبل از سی سالگی تاثیر دشمنی در مردم بیش تر بوده و احساسات مردم رو تحت تاثیر قرار میده اجازه ندین این احساسات شما رو کنترل کنن همیشه با بخشیدن بقیه خود رو انسانی بزرگ در چشم مردم جای بزنین. اگه واسه زندگی آینده خود نقشه ای ندارین، باید هدفی واسه خود مشخص کنین هر بخش از زندگی ما به اهداف معینی نیاز داره بدون هدف زندگی کردن مقصدی پوچ رو حاصل میاره. پس مهارتای فردی خود رو قبل از ۳۰ سالگی بهتر کنین و به دوستان خود هم مطالعه این پست رو پیشنهاد بدین. از روش گزینه های اشتراک گذاری در انتهای صفحه با دوستان خود سهیم شید.

[تعداد: ۹    میانگین: ۴/۵]

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید