عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

 

جایگزینی منابع تجدید پذیر

منابع آب، خاک، انرژی، هوا، مراتع، جنگل­ها و گونه­های مختلف گیاهی و جانوری، منابعی هستن که به دلیل استفاده تکراری آدم، امکان کاهش و یا آلودگی اونا هست. هم­حالا سطح بیابان­زدایی به دلیل خراب کردن مراتع و جنگل­ها در حال گسترشه (بانک جهانی، ۱۳۸۳).

۲-۸-۶- برنامه­ریزی و مدیریت حوادث غیر شدنی

یکی از رقابت­های پیشرفت پایدار حوادث طبیعی و انسانی ساخت مثل، سیل، ساعقه، زلزله، آتیش­سوزی، خشکسالی، سرمازدگی، طوفان و افزایش امراض و آفات مثل مشکلات پیشرفت پایدار هستن که باید با مدیریت و پیشگیری، آسیب و ضرر اونا رو به کمه کم رساند. بدیهیه که در این میدون نقش سازمان­های بین­المللی زیاد موثره.

۲-۸-۷- کنترل آلودگی­های زیست­محیطی

آلودگی­های زیست­محیطی شامل آلودگی آب، خاگ و آلودگی صوتیه که از راههای مختلف به­وجود می­آیند. ولی دلیل ریشه­ای همه اونا، تراکم و افزایش جمعیته. چون که هر جا جمعیت با تراکم بیشتری باشه، این آلودگی­ها بیشتره. در سطح بین­المللی، با توجه به سهم متفاوت در آلودگی محیط­زیست، کشورها مسئولیت مشترک ولی متفاوتی در این مورد دارن (نصیری، ۱۳۷۹

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دانلود پایان نامه کشاورزی : اثر کودهای زیستی بر عملکرد کمی و کیفی گیاه دارویی آویشن باغی در شرایط گلخانه(( Thymus vulgaris L))

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد