عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

گونه­ی Priesner Pseudocryptothrips meridionalis

در این تحقیق، این جور از مناطق مختلف جنگل توسکستان (شش فرد، ۶/۵/۹۰، ۳/۷/۹۰، ۲۹/۸/۹۰ ، ۲۸/۹/۹۰) از بقایای برگی و شاخه­های مرده جمع­آوری گردید. در ایران، این جور به وسیله مینایی و عالیچی در سال ۲۰۰۲ از استان فارس (اولین بار از ایران) و مینایی و عالیچی در سال ۲۰۰۷ از شیراز گزارش گردیده (بهاتی و همکاران، ۲۰۰۹). این جور واسه فون استان گلستان جدید می­باشه.

 

 

۵-۲ گونه­یHoplothrips sp.

در این تحقیق، این جنس از خاک­برگ­های جنگل توسکستان (یک فرد، ۲۴/۷/۹۰) جمع­آوری گردید. این جنس در ایران پراکندگی جغرافیایی محدودی داره و به وسیله جلالی سِندی و همکاران (۲۰۱۱) از استان گیلان واسه اولین بار واسه فون تریپس های ایران گزارش شدهه. این جنس هم واسه فون استان گلستان جدید هست.

 

 

۵-۳ گونه­ی   Hoplandrothrips sp.

این جنس هم از خاک­برگ­های جمع شده در جنگل توسکستان (یک فرد، ۳/۷/۹۰) جمع­آوری گردید. در ایران، مرتضوی و رادولف در سال ۱۹۷۷ از کرج، قم، دماوند و شهریار، علوی و کمالی در سال ۲۰۰۲ از بجنورد، علوی و کمالی در سال ۲۰۰۳ از بجنورد و گیلاسیان و همکاران در سال ۲۰۰۰ از گرگان این جنس رو گزارش کرده­ان (بهاتی و همکاران، ۲۰۰۹).

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه کشاورزی : بررسی و مقایسه ریزغده زایی رقم های زودرس و دیررس گیاه سیب زمینی

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد