عنوان پایان نامه :

یک صفحه از متن پایان نامه فقط مثلا :

 

 

۲-۲-۵-۱-۲- نهشته­های کرتاسه

واحدهای سنگ­های این دوره بیشتر در جنوب منطقه مورد مطالعه رخنمون داشته و بیشتر نهشته­های رخساره عمیق دریای کرتاسه بالایی می­باشن و عبارتند از:

آهک­های خاکستری متبلور و نازک لایه متناوب با مارن، آهک silty و مارنی (kl3) که با چین خوردگی­های زیاد به شکل هم شیب واحد (kl2) رو زیر پوشش خود قرار می­بده. سن این واحد سنگی کامپانین- ماسترشتین بوده و در زیر ولکانیک­های انتهای دوره کرتاسه و نهشته­های تیپ فلیش پالئوسن- ائوسن قرار گرفته. سنگ­های رسوبی فوق­الذکر در بخش بالایی شامل گدازه­های تراکیتی- تراکیت آندزیت شده در افق­هایی از آگلومرا (kv2) است که کانی­سازی به شکل مالاکیت و هماتیت در اون اتفاق افتاده (مهندسی مشاور پترکان آذربایجان، ۱۳۸۶).

 

۲-۲-۵-۱-۳- نهشته­های پالئوسن– ائوسن

نهشته­های نازک لایه تیپ فلیش شامل تناوبی از ماسه سنگ­های توفی، آهک ماسه-ای، شیل و سیلت سنگ با ضخامت بالغ بر ۵۰۰۰ متر که پائین­ترین واحد سنگی پالئوژن رو در منطقه مورد مطالعه به خود اختصاص داده و با یک ناپیوستگی هم شیب روی رسوبات کرتاسه بالایی قرار میگیره (P-Ef).

برش­های ولکانیکی با ترکیب پیروکسن آندزیت (Ebr) به همراه هیالوکلاستیک که با مرز تدریجی برروی واحدهای Ec و P-Ef قرار گرفته و اولین نشونه از ظهور ولکانیسم در منطقه مورد مطالعه به حساب می­آیند.

واحد (E3)، که به طور هم شیب برروی واحد (E2) قرار گرفته شامل رسوبات سیلت، رس سیلتی قهوه­ای و ماسه سنگ توفی نازک لایه با خراب کردن پوست پیازی بوده که به مقدار لایه­های ماسه سنگی موجود از غرب به شرق اضافه می­شه و ضخامت اون ۵۸۰ تا ۳۵۰ متره.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه ارشد رشته کشاورزی : بررسی اثر میزان رسیدگی و تعداد چین برداشتی بر عملکرد کمی و کیفی تولید توتون pvh19

واحد (E4)، که شامل تناوبی از ماسه سنگ­های توفی، رس سیلت و توف ماسه­ای می­باشه. اجزاء تشکیل­دهنده ماسه­سنگ­ها بیشتر از ذرات ولکانیکیه. این واحدهای رسوبی کم کم تبدیل به نهشته­های کنگلومرایی می­گردند (به طرف غرب منطقه) به گونه­ای که از واحد omzc1 غیر­قابل جدا می­شن (مهندسی مشاور پترکان آذربایجان، ۱۳۸۶).

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط شامل ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

واسه دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود لحظه ای فایل متن کامل با فرمت ورد می تونین به لینک زیر مراجعه کنین:

 

دسته‌ها: پایان نامه ارشد