عنوان پایان نامه :

 بررسی امکان اصلاح نشاسته با کمک میدانهای الکتریکی پالسی

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 

 

محفظه زنگ  یینگ و یان:
زنگ– یینگ ویان از  سیستمهای میله ای– میله ای و نیز 3 الکترود میله ای جهت طراحی این محفظه استفاده کرده اند. در این سیستم الکترودها در یک محفظه استوانه ای از جنس پلکسی گلاس با قطر 10 میلی متر، طول 50 میلی متر و حجم 5-1 میلی لیتر قرار می گیرند. یک محفظه استوانه ای دیگر از جنسpvc  با ظرفیت 1800 میلی لیتر به نحو مشابهی طراحی شده است. همچنین، محفظه کروی دیگری از جنس مس که سطح داخلی آن با رنگ پوشش داده شده طراحی است. حجم این مدل 1600 میلی لیتر قطر الکترود 3 میلی متر و زاویه نوک مخروطی شکل آن 60 درجه است. این محفظه هادر صنایع غذایی کار برد ندارند چرا که همراه با تخلیه قوسهای الکتریکی به منظور غیر فعال سازی میکروارگانیسم ها عمل الکترولیز در ماده غذایی صورت می گیرد. (16 )
 
2-4- طرح محفظه های مداوم:
 
2-4-1-  محفظه دان و پرلمن:
 
این سیستم حاوی یک مخزن ذخیره برای ماده غذایی فراوری شونده، سیستم تخلیه هوا، محفظه واکنش، نمایشگر ولتاژ و درجه حرارت، منبع تامین پالس هایی با ولتاژ قوی و سیستم تبادل حرارت به منظور فرایند حرارتی اولیه و سرد کردن ماده غذایی پس از فراوری در میدان مغناطیسی می باشد. مسیر فرایند حرارتی اولیه ماده غذایی به یک سیستم تخلیه هوا متصل است تا به کمک آن گازهای غیر قابل حل تخلیه گردد و سپس ماده غذایی وارد محفظه واکنش میدان الکتریکی شود. ماده غذایی فراوری شده ابتدا در یک سیستم تبادل حرارت و سپس به منظور کاهش بیشتر دما در یک سیستم خنک کننده تا دمای 10- 5 درجه سانتیگراد سرد می شود. در انتهای عمل ماده غذایی فراوری و سرد شده در ظروف کوچک و یا بسته های بزرگ به صورت اسپتیک بسته بندی می گردد.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه ارشد کشاورزی : اولویت بندی اقتصادی سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان فارس

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

پایان نامه بررسی امکان اصلاح نشاسته با کمک میدانهای الکتریکی پالسی

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

پایان نامه بررسی امکان اصلاح نشاسته با کمک میدانهای الکتریکی پالسی

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی کشاورزی با عنوان بررسی امکان اصلاح نشاسته با کمک میدانهای الکتریکی پالسی

دسته‌ها: پایان نامه ارشد