برش لیزر فلزات چگونه انجام می شود؟ (5)

برش لیزر فلزات چطور انجام می شود؟
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

واژه CNC به معنای در دست گرفتن عددی کامپیوتری یا این که Computer Numerical Control اسم روشی هست که در ادامه آن یک مینی کامپیوتر یا این که میکرو رایانه به تیتر یک واحد دستگاه فعالیت می نماید و مسئول ارسال برنامه تلویزیونی های برش اضطراری یا این که حکاکی فلزات است.

خدمات برش لیزری ورق آهن

یکی از از خصوصیت های مشخصه همین رویه همین هست که تام روند و راهبرد ها بر بر روی کامپیوتر ذخیره می شوند و به عبارتی کد را می اقتدار به راحتی تغییر و تحول یا این که ویرایش کرد.

برش با میزان مرغوب بودن بالا، سوای تولید حرارت، سوای تولید آشغال و سوای محدود نمودن ضخامت برش، مزایای دیگر همین روش، و ارزش بالای آن یکی از از معایب همین رویه است.

تمام فرآیند به شکل کامپیوتری انجام می شود و همین رویه یکی از از رویه های گرم و معاصر است. برش کاری ورق آجدار با اعتنا به موقعیت و اتومبیل آلات گزینه به کارگیری به جهت برش به دو جور تقسیم می شود: برشکاری سرد و برش کاری گرم.

ورق گالوانیزه مهم اکثری از کاربردهای صنعتی در ادامه صنعت و تولید و ساز است، البته به کارگیری از ورق با به عبارتی ابعادی که در ادامه سوله ایجاد می شود غیر ممکن است.

برش لیزر آهن

در ادامه رویه دوم، ورق گالوانیزه ایجاد شده در ادامه سوله به طور مستقیم برش دیتا می شود. برش ورق با لیزر یا این که به طور کلی برش ورق آهن با لیزر یا این که برش ورق آهن لیزری به امداد دستگاه برش لیزر ورق آهن از دقیقترین و بهترین روشهایی هست که جهت برش ورقه ها با ضخامت اندک گزینه به کارگیری قرار میگیرد.

Content h as been generated  wi᠎th GSA C onte​nt᠎ Gener​ator D᠎em᠎ov᠎ersion.

برش لیزر ورق آهن

در ادامه تكنولوژی برش لیزر فلزات امكان برش نقوش پیچیده بر بر روی فلزات به آسانی آماده میباشد. تعیین اقتدار دستگاه ، گاز برش و پارامترهای برش آهن عمدتا بر مبنای کالا قطعه و ضخامت آن شکل میپذیرد.

هر دو رویه را می اقتدار انجام داد، البته به برهان همین حقیقت که ورق های گالوانیزه ایجاد شده در ادامه سوله مهم میزان مرغوب بودن فراتر هستند، متاع پس از برش لیزر با میزان مرغوب بودن فراتر خواهد بود.

دو رویه را می اقتدار به جهت به دست آوردن قطعات گالوانیزه با برش لیزر به کارگیری کرد. او‌لین رویه به جهت او‌لین توشه ورق فولادی سوای پردازش را با یک لیزر روشن برش دیتا و آنگاه عملیات گالوانیزه انجام می شود و قطعه گالوانیزه به دست می آید.

امروزه لیزر در ادامه جنبه های گوناگون زندگی انسان کاربرد دارد. دستگاه لیزر دی اکسید کربن جایگزین قدرتمندتری به جهت گونه Nd: YAG است و به جهت تمرکز نور به جای کریستال از یک محیط گازی به کارگیری می کند.

برش ورق آهن با لیزر

در اینجا عمده به آنالیز وب وب سایت لیزر آهن.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.