بهترین هدیه برای زایمان همسر

بهترین هدیه برای زایمان همسر ,هدیه برای زایمان همسر ,هدیه مناسب برای زایمان همسر

هدیه برای زایمان همسر

 

بهترین هدیه برای بعداز زایمان همسر

برای بعد از زایمان همسر برای خوشحال کردن او، چیزهای زیادی می توان به عنوان هدیه برای او تهیه کرد در این مطلب ما به تعدادی از آنها اشاره میکنیم. همراه ما باشید.

دسته گل 

حتما دقت کنید که برای هدیه بعد از زایمان در کنار هدیه اصلی دسته گل هم تهیه کنید. گل ها اثر خیلی زیادی در روحیه و آرامش بخشیدن به مادر و نوزاد دارند ولی حتما دقت کنید  که گل های خریداری شده برای مادر یا نوزاد حساسیت زا نباشد، بهتر است گل ها را برای منزل خریداری کنید و در مکانی دورتر از نوزاد نگهداری کنید. 

 

بهترین هدیه برای زایمان همسر ,هدیه برای زایمان همسر ,هدیه مناسب برای زایمان همسر

بهترین هدیه برای زایمان همسر

 

طلا

بعضی از مردها برای قدردانی از همسر خود برای به دوش کشیدن درد بارداری و زحمات این دوره برای او طلا خریداری می‌کنند. طلا می‌تواند هر وزن و شکلی داشته باشد و لازم نیست حتماً سنگین‌وزن باشد؛ می توانید از یک زنجیر ظریف و نازک با پلاکی به نام همسر گرفته تا شکل های دیگر انتخاب کنید. یا میتوانید پلاک هایی که به شکل مادر و فرزند هست تهیه نمایید که به عنوان یادگاری بسیار ارزشمند است.

 

کارت هدیه

آقایان می توانند از کارت هدیه به هر مبلغی که توانایی دارند تهیه کنند و خانم از آن مبلغ برای خرید چیزی که دوست دارد استفاده کند و آن را به عنوان یادگاری نگه دارد.

 

بهترین هدیه برای زایمان همسر ,هدیه برای زایمان همسر ,هدیه مناسب برای زایمان همسر

هدیه مناسب برای زایمان همسر

 

پول نقد 

بعضی خانم ها پول نقد را هم دوست دارند اگر همسر شما از آن دسته کسانی هستند که پول نقد را دوست دارند پول نقد می تواند هدیه مناسبی برای همسر باشد که بتواند چیزی را که مورد نیازش است خریداری کند.

 

قاب عکس 

یکی از جذاب ترین هدیه های بعد از بارداری، قاب عکس مادر و نوزاد است. می توانید در این قاب عکس نوزاد یا حتی سونوگرافی مادر را قرار دهید و به عنوان یک یادگاری ارزشمند در کنار هدیه ی اول تان به عزیزانتان هدیه دهید. 

 

بهترین هدیه برای زایمان همسر ,هدیه برای زایمان همسر ,بهترین هدیه برای بعداز زایمان همسر

بهترین هدیه برای زایمان همسر

 

ظروف سفالی خاص 

یکی دیگر از هدیه های شگفت انگیز بارداری و یا کادو روز زایمان که در کنار کادو اصلی شما می تواند بدرخشد. ظروف سفالی ویژه از چهره ی همسر می باشد. 

 

خرید باکس هدیه دمنوش 

آرامش هدیه ای است که قیمت ندارد. با این هدیه مجموعه ای از انواع دم نوش ها را به همسر خود هدیه دهید.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.