خرید انواع فن سردخانه ای زیلابگ

در حال حاضر هزینه برق به طور متوسط ماهانه ۸ تا ۱۵ میلیون تومان می شود كه اگر یارانه آن حذف شود هزینه ها چندین برابر خواهد شد. ​Po​st was c re ated ᠎by GSA Conte᠎nt G​ener​at​or DE MO.

فن کندانسور سردخانه

زمانی که شیر انبساطی سیکل بسته میشود، این مدار کنترلی به کمپرسور اجازه میدهد تا چند لحظۀ دیگر نیز روشن بماند و در نتیجه تمامی گاز موجود در کمپرسور و بخش اواپراتور به بیرون تخلیه شود.

قیمت فن اواپراتور سردخانه

عیب یابی و اتخاذ اقدامات لازم باید توسط افرادی که دارای دانش و تجربه کافی در زمینه برودت می­باشند صورت گیرد اما آگاهی از دلایل اختلال عملکرد می­تواند در حفظ و استفاده صحیح از سیستم بسیار موثر باشد.

فن سردخانه سه فاز

ساندویچ پنل سردخانه­ای جهت استفاده در سقف یا دیوار سردخانه استفاده می­شود و به دلیل اورلپ آن و نر و مادگی بودن در مقطع عرضی دارای کمترین انتقال حرارت و صوت است که بهترین گزینه برای تولید سردخانه صنعتی می­باشد.

برای حفظ عملکرد مطلوب سردخانه و تحقق استانداردهای مربوط به تعمیر و نگهداری لازم است تا مواردی بصورت دوره­ایی کنترل شوند.

فن سردخانه زیلابگ

این مدل فن ها در 11 اندازه مختلف از اندازه پروانه 20 سانتی متر تا پروانه 80 سانتی متر در 18 مدل ارائه می شوند.

فن سردخانه خارجی

مصرف کم انرژی به دلیل رعایت عایق بندی و عمر مفید طولانی از سایر ویژگی این سردخانه های جسد می باشد.

فن سردخانه ای

به عنوان مثال در اتاقهای نگهداری سردخانه ها از اواپراتورهایی شامل کویل و فن استفاده می شود ولی برای خنک کردن آب و سیالات دیگر از اواپراتورهای پوسته و لوله و یا پلیتی استفاده می شود.

عایق بندی سردخانه برای جلوگیری از اتلاف انرژی و امکان پایین آوردن درجه حرارت داخل تا صفر درجه در سردخانه های بالای صفر و زیر صفر برای نگهداری در حالت انجماد ضروری است.

مشخصات فنی سردخانه

تشكل های كشاورزی و تولیدی و همچنین تعاونی های كشور توان مالی كافی ندارند و به دلیل نداشتن سردخانه های مجهز قادر به انجام این كار نیستند و این مسائل باعث شده تا فسادپذیری میوه تا ۴۰ درصد برسد و دولت باید در این جهت تسهیلاتی ارائه كند.

برای ذخیره سازی گوشت و مرغ دو روش مرسوم است، روش اول ذخیره سازی روش گوشت گرم است که دمای نگهداری 0 تا 4 درجه سانتی گراد است و می توان گوشت و مرغ را تا دو هفته با این روش حفظ کرد.

فن کویل سردخانه

دمای سردخانه های میت در هر کابین 8 درجه زیر صفر می باشد، و گازهای خنک کننده ای که درون موتور آن وجود دارد باعث می شود، که دمای سردخانه تا 20- درجه سانتی گراد کاهش یابد.

لازم به ذکر است که هر سردخانه ای ظرفیتی دارد و نباید بیش از مقدار تعریف شده محصولات درون آن قرار داد.

فن سردخانه ای زیلابگ

وجود سردخانه ها و انبارهای مجهز امكانی است كه در دنیای امروز با رشد روزافزون جمعیت می تواند زمینه دسترسی به همه محصولات را صرف نظر از فصل و مكان تولید فراهم كند.

قیمت فن کندانسور سردخانه

این اهمیت به این دلیل است که ایراد جزئی در طراحی باعث می شود که وزن و آب قارچ ها به مقدار قابل توجهی کم شود و یا اینکه مقدار زیادی از این محصولات فاسد شوند.

به طور کلی سردخانه صنعتی با اتاقکی گفته می­شود که توسط سیستم و مکانیسم برودتی دمایی بهمراتب کمتر از محیط خارجی دارد که این دما براساس محاسبات مهندسی از 5 تا 20- درجه سانتی­گراد قابل تنظیم است.

فروش فن سردخانه

و با کد هزاره 4434945 در تاریخ چهارشنبه، 5 آبان 1400 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1400/08/09 در نظر گرفته شده است.

بارزترین نمونه نیاز دارو به سردخانه که اخیرا نیز همه به نوعی با آن آشنا هستیم نیاز به ذخیره سازی واکسن کرونا فایزر در دمای 40- سانتی گراد است.

دیباپارت تا به الان چندین نمونه از مشکلات سردخانه های موجود قارچ در زمینه از دست دادن محصول را برای مشتریان خود حل کرده است.

کمپرسور:کمپرسور از مهمترین و اصلی ترین قسمت های سازنده این دستگاه می باشد که می تواند هوای تولید شده را تا حداکثر میزا مورد نظرتان فشرده و به سمت بیرون از دستگاه هدایت کند.

این نوع سردخانه ها با دارا بودن عایق و موتور های قوی تر برای نگهداری موادی که نیاز به فریزر شدن دارند و یا باید در شرایط خاصی نگهداری شوند، استفاده می شود.

یکی از مشکلات مطرح شده در نگهداری از سردخانه ها ، یخ زدن کف سردخانه است که خسارات جانی بسیاری به دنبال دارد.

نحوه وصل شدن این صفحه ها بهم به دو روش می باشد که روش اول به کمک واشر می باشئ .

به طور کلی، استفاده از این کولرها برای افراد دارای آسم یا دیگر بیماریهای تنفسی توصیه نمیشود. برای سردخانه جسد از بدنه ای با جنس گالوانیزه دارای یک پوشش از رنگ لیزری و حرارات دیده در دماها بالا می باشد که باعث شده تا بدنه در برابر خوردگی مقاوم باشد.

سردخانهها دارای قابلیت حفظ و نگهداری از محصولات زراعی و باغی ، مواد غذایی ، پروتئینی ، صیفی ، گل و گیاه بوده و این امر حاکی از اهمیت احداث سردخانهها در ایجاد صرفه اقتصادی بیشتر برای تولیدکنندگان محصولات کشاورزی و باغی است.

اساسا سردخانه ها برای انواع مواد غذایی یا دارویی یا هر ماده دیگری که در برابر دمای بالا مقاومت ندارند و فاسد می شوند به کار میروند.

در ساخت سردخانه بسته به ظرفیت برودتی و رنج دمایی آن از سه نوع کمپرسور اسکرال، سیلندر پیستونی و اسکرو استفاده میشود.

با این تفاوت که در سیستم غیر مستقیم، فرآیند سرمایش با دمیدن هوای گرم خارجی به درون مبدل حرارتی (معمولا مجموعهای از لولهها)، تبخیر آب، خنک شدن سطح لولههای مبدل، مکش هوای گرم به درون لولهها، خنک شدن هوا و دمیدن آن به درون کانال تهویه انجام میگیرد.

نحوه قرار گیری کندانسور ، محل قرار گیری یونیت کندانسور ، چک فشار های رفت و برگشت کمپرسور ، تنظیم رطوبت و موارد بسیار دیگر از وظایف فردی است که مسئولیت تعمیر و نگهداری سردخانه را به عهده دارد.

با سلام تعبیر خواب خواهرتان به دین شکل است که به کاری بیهوده مشغول خواهد شد که در این بین فردی بر او مسولیت دیگری هم محول خواهد کرد که بسیار بر او سخت خواهد گذشت.

یخ زدن اواپراتور یا رادیاتور یکی از مشکلات مهم در بحث نگهداری و تعمیر سردخانه ها می باشد، به این معنی است که اواپراتور سردخانه نتوانسته دیفراست یا برفک زدایی کند.

سردخانه صنعتی جهت نگهداری محصولاتی نظیر مواد غذایی، بستنی، میوه، خرما، خشکبار، گوشت و مرغ روز به روز گسترش پیدا می­کند.

نقش فشار ایجاد شده بسیار مهم است چون یک جورایی میتوان از آن به عنوان سوخت لازم برای طی شدن سیکل تبرید فن سردخانه خارجی نامبرد.

عمر قارچ ها در انبار به صورت عادی بین 3 تا 4 روز است و برای افزایش آن نیاز به نگهداری در محیط سرد است.

دمای داخل کابین سردخانه های اجساد به طور عمده تا منفی 8 درجه بوده لذا در برخی تجهیزات این دما تا منفی 20 درجه سانتی گراد قابل کاهش می باشد.

حدود ۴۰ درصد ظرفیت سردخانه ای كشور در استان تهران قرار دارد و سردخانه ها به طور میانگین در طول سال با ۷۰ درصد ظرفیت مشغول به كار هستند.

سردخانه ها سیستم های بسیار پیچیده ای هستند بنابراین تعمیر سردخانه ها نیز یک کار بسیار حساس می باشد و نیاز به یک تعمیرکار سردخانه با تجربه و ماهر دارد زیرا بارها شاهد این موضوع بوده ایم که کمک گرفتن از افراد غیر متخصص نه تنها عیب را رفع نکرده اند بلکه گاهی باعث ایجاد خسارات جبران نا پذیری نیز شده است.

قدرت کمپرسور سردخانه معمولا بر اساس اسب بخار بیان می گردد. فن آکسیال اینلاین معمولا در نزدیکی دریچه هایی که از واحد دمنده سیستم اصلی دور است، نصب می شوند.

در روش منجمد سازی ابتدا در دمای 35- تا 45- سانتی گراد گوشت و مرغ منجمد می شود و سپس به سردخانه زیر صفر دیگری که معمولا در دمای 18- تا 20- درجه سانتی گراد کار می کند منتقل می شود.

پنل ساندویچی سردخانه صنعتی از ضخامت 8 تا 20 سانتی متر بنا به کاربرد آن تولید می­گردد و موارد مورد استفاده در آن ماده­ای است کاملا سخت و شکننده، به همین دلیل به تنهایی چندان قابل استفاده نمی­باشد، اما با ساندویچ کردن این ماده­ها بین دو لایه ورق فلزی با مقاومت کششی بالا به خواص مکانیکی مورد نظر دست پیدا می­کنیم.

چگونه می توان چنین ارتباطی را بین مراكز تولید و سردخانه ها ایجاد كرد؟ ولتاژ این هواکش صنعتی تکفاز 220ولت، شدت جریان آن 1.15 A بوده و حداکثر توان آن 250W است.

چگونه می توان با انبار بموقع محصول در سردخانه ها از چنین روندی جلوگیری كرد؟ چند درصد ظرفیت سردخانه های كشور در استان تهران قرار دارد؟

در این باره با سید محمود كشاورز، رئیس اتحادیه صنف انبارداران و سردخانه های تهران گفتگو كرده ایم. در كشور ۲ نوع سردخانه داریم.

طبیعتا با توجه به نوع سردخانه و اجزای سیستم برودتی اقدامات متناسب مستلزم اجرا می­باشند.در این مورد می­توان به موارد زیر اشاره داشت.

انتخاب نوع کمپرسور بستگی به دمای مورد نیاز و ابعاد سردخانه مورد نیاز شما دارد به طور مثال کمپرسور سردخانه مورد نیاز برای یک فروشگاه مواد غذایی با کمپرسور مورد نیاز برای سردخانه یک کشتی صیادی تفاوتهای بسیاری دارند .

اگر قرار باشد سیستم اروپا را برای نگهداری مواد غذایی داشته باشیم در حال حاضر ۲۰۰ سردخانه برای استان تهران كم داریم.

یك سردخانه ۲۰ هزار تنی روزی ۸۰ هزار لیتر آب برای مرطوب نگه داشتن میوه نیاز دارد و استفاده از برق در فصل تابستان برای صفر و زیر صفر نگه داشتن درجه دما افزایش می یابد.

در سردخانه های بالای صفر درجه اغلب میوه و سبزی، گل و خشكبار نگهداری می شود و در سردخانه های زیر صفر درجه مواد پروتئینی از جمله گوشت، مرغ و ماهی و خرما نگهداری می شوند و اكثر سالن های سردخانه در اجاره بنكداران مواد غذایی و تجار عمده واردكننده كالا قرار دارند.

كشور ما در حال حاضر در تولید بسیاری از محصولات كشاورزی و دامی علاوه بر تامین مایحتاج داخلی قادر است مازاد آن را به بسیاری از كشورها صادر كند، اما به دلیل عدم ارتباط مناسب بین حلقه های تولید و نگهداری محصول، هر سال شاهد ضایعات بالای مواد غذایی هستیم و گاهی با كمبود محصول و افزایش قیمت ها مواجه می شویم.

طراحی سردخانه های قارچ بسیار با اهمیت است. این نوع فن های آکسیال سرد خانه می توانند باد را به صورت مستقیم پرتاپ کنند و در آن ها جابه جایی هوا بالا است.

سیستم دیفراست آن به این صورت است که کمپرسور و فنهای اواپراتور و کندانسور به طور خودکار خاموش شده و سیستم دیفراست فعال میشود.

چند شب مانده به ماه رمضان در خواب دیدم که کنار پنجره یک چوب مانند دسته بیل وجود دارد که آن پارچه سبز روی آن دسته قرار داشت.

ساندویچ پنل سردخانه صنعتی به دیواره یا سقف­هایی که از ترکیبات سبک تشکیل شده و از دو طرف به دو لایه ورق محدود شده است و در میان آن یک لایه عایق قرار دارد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.