سایت گلاس کستل سایز 5 8 سلام سرما

شرکت کستل در تولید محصولات خود با داشتن سابقه کار بالا تاکنون توانسته محصولاتی باکیفیت و دارای تنوع را در بازار های جهانی عرضه کند. ᠎Conte​nt has been created with the help  of G SA  Co​nten t Generato r  DE​MO.

سایت گلاس کستل

از این تیپ نشانگر در خطوط عمودی و با سیالی که جهت حرکت آن از پایین به بالا می­باشد استفاده می­ شود.

سایت گلاس (sight glass) یا شیشه رویت، وسیله ای جهت مشاهده حرکت، رنگ و میزان شفافیت مایع عبوری از آن است.

سایت گلاس کستل

استفاده از مدل 360 درجه یا تمام دید، برای خطوطی که دما و یا فشار بالایی دارند توصیه نمیگردد. محصولات این برند نه تنها در ایران بلکه در اکثر کشورهای دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار است و اکثر تعمیرکاران برودتی از قطعات تولیدی این برند در کار استفاده می کند.

عینک دید ساده می تواند یک لوله پلاستیکی یا شیشه ای باشد که از یک انتها به قسمت زیرین مخزن و از طرف دیگر به قسمت بالایی مخزن متصل شود.

خرید سایت گلاس کستل

نشت در سیستم مبرد، افت فشار بیش تر از حد در فیلتر­های نصب گردیده و یا این که بسته شدن یکی دیگر از امکانات از عیوب معمول چنین سیستم­هایی میباشد.

از نقصهای موجود در سیستمهای تبریدی میتواند مواردی همچون نشت در سیستم مبرد، افت فشار بیش از حد در فیلتر­های نصب شده و یا مسدود شدن یکی دیگر از تجهیزات باشد.

دیگر نشان دادن ماده مبرد به شکل ستون جامدی ازمایع و نمایش دادن مایع به شکل کف آلود سفید و حباب دار در صورت وجود مقدار کمی از مایع.

سایت گلاس در یک سیکل تبرید در خط مایع قبل ازشیر انبساط و بعد از هر وسیله جانبی دیگر خط مایع، نصب می شود.

این پوسته در مسیر بازگشت سیال و نصب می شود و نصب آن نیز به صورت عمودی می باشد. روغن کمپرسور در صورت سالم بودن، شفاف است و رنگ آن روشن متمایل به قهوه ای ست اما در صورت تیره بودن رنگ روغن کارتل کمپرسور، باید تعویض شود.

قیمت سایت گلاس کستل

تغییر رنگ نشانگری که در وسط آن وجود دارد، نشان از وجود یا عدم وجود رطوبت در سیستم برودتی ست.

این وسیله یک وسیله مفید و ضروری در هر سیستم برودتی ست که به وسیله آن میتوان از وجود رطوبت، خرابی ها و گرفتگی ها در سیستم برودتی، خبردار شد.

در این مقاله در مورد سایت گلس در خط مایع صحبت شد و گفتیم که قطعه ای در مسیر جریان مایع مبرد در چرخه تبرید است که وظیفه نشان دادن حضور یا عدم حضور روغن کمپرسور را دارد. Th is a rticle was wri tten wi​th G SA Content Generat or Demoversi on.

در حالتی که تغییر تحول رنگی در بخش میانی وبسایت گلاس ( از سبز به زردرنگ ) مشاهده شد وجو رطوبت را نشان میدهد.

سایت گلاس SG و SGR، بدون نشانگر رطوبت، به طور عمده برای نشان دادن وضعیت مبرد در خط مایع یا جریان روغن خط برگشت از جدا کننده روغن استفاده می گردد.

نوع شیشه ای که در ساخت عینک دید استفاده می شود یا شیشه آهک سودا یا شیشه بوروسیلیکات است که این به دلیل استحکام آنها است.

سایت گلاس کستل ایتالیا

فلزات مورد استفاده معمولاً نوعی فولاد ضد زنگ هستند ، این مواد به دلیل استحکام انتخاب می شوند. DIFF Eyewear که بیشتر به دلیل عینک آفتابی بی نظیر شناخته می شود ، تعداد زیادی قاب جسورانه و بد بو را برای انتخاب دارد.

سایت گلاس نامبرده با کد 3910/5 شناخته می گردد. سایت گلاس نامبرده با کد 3740/4 شناخته می گردد. سایت گلاس تجهیزی برای عبور سیال می باشد که با استفاده از شیشه های تعبیه شده امکان مشاهده حرکت سیال، رنگ و میزان شفافیت آن وجود دارد.

سایت گلاس تجهیزی برای عبور سیال است که با به کار گیری از شیشه­ های درنظرگرفته شده قابلیت مشاهده حرکت سیال، رنگ و واحد سنجش شفافیت آن وجود داراست.

سایت گلاس یا شیشه رویت تجهیزی برای عبور سیال می باشد که با استفاده از شیشه ­های تعبیه شده امکان مشاهده حرکت سیال، رنگ و میزان شفافیت آن وجود دارد.

وب سایت گلاس های مشتمل بر روتور یا این که پروانه قابلیت و امکان نصب در خطوط افقی و عمودی را دارا هستند و اگر به فعالیت میروند که دبی سیال ذیل نباشد تا بتواند پروانه را به جنبش در بیاورد.

در خطوط بخار، سایت گلاس قابلیت و امکان رویت سیال مایع گردیده را مهیا می­سازد تا در شکل وجود، اپراتور سریعاً به حذف آن مبادرت کند.

درواقع با به کارگیری از سایت گلاس ­ها، می­توان شیر­ها، صافی­ها، مبرد­ها و تله بخار­های مسدود گردیده را تشخیص داد.

به استحضار می رساند منظور از ساید گلاس همان ” سایت گلاس ” می باشد ، که اشتباها در بازار ایران ساید گلاس خطاب می گردد.

کمپانی دانفوس دانمارک یکی از معروف ترین و بزرگ ترین کمپانی های فعال در زمینه تولید قطعات صنعت برودت می باشد.

حدود 22,500 نفر در سراسر جهان مشغول به کار در مجموعههای دانفوس میباشند. این سایت گلاس ها دارای قابلیت کاربرد درسیستم های تبرید تجاری، صنعتی را داشته و قادراند با مبردهای R134a, R404A, R407C,R410A,R507 R22, کار می کنند.

در طی پاک کردن خطوط، سایت گلاس ­ها قابلیت مشاهده ­باقیمانده و مواد خارجی غیر معمول را مهیا می­سازد. سایت گلاس در خط مایع جهت رویت مایع مبرد: این نوع بعد از کندانسور و قبل از اکسپنشن قرار دارد.

فیلتر درایرهای GMC از نوع بسته بوده و با هسته قابل تعویض نمی باشند. ازجمله قطعات حائز اهمیت درتهویه مطبوع و چرخه تبرید سایت گلاس را می توان نام برد که خشکی و رطوبت سیستم را با شاخص تغییر رنگ نمایان می کند این تغییر رنگ از سبز به زرد است که علاوه بر این کار میزان مبرد نیز قابل کنترل است.

سایت گلاس خشکی و رطوبت سیستم را با شاخص تغییر رنگ نمایان می کند این تغییر رنگ از سبز به زرد است که علاوه بر این کار میزان مبرد نیز قابل کنترل است.

در خطوط نیازمند به روغن کاری، رنگ روغن، اتمام روغن و وضعیت آن قابل تشخیص است. همچنین در خطوط روغن کاری، مایع و خطوط گاز کاربرد دارد.

همچنین می بایست برای انتخاب فیلتر درایر به نوع گاز مبرد، سیال و روغن کمپرسور از بابت اسیدی بودن یا غیر اسیدی بودن توجه نمود.

شیشه دید یک لوله شفاف است که برای مشاهده سطح مایع موجود در یک مخزن یا دیگ بخار استفاده می شود.

در لوله های سیستم، سایت گلاس امکان مشاهده میزان مایع و بخار را فراهم می کند. که لبه آن به صفحه داخلی چسبیده و مانع از ورود کثیفی ها به لوله خروجی در حین کار می شود.

جریان بینایی – شیشه دید بصورت خطی که اجازه می دهد جریان سیال در یک خط لوله مشاهده شود. صنایعی مانند غذا و نوشیدنی ، تقطیر و دم کردن از عینک بینایی در کل سیستم خود استفاده می کنند و برای مشاهده مایعات موجود در فرآیند خود به آنها اعتماد می کنند.

سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ برای مشاهده حرکت مایعات عبوری در درون آن است. شکل A نشان دهنده سایت گلاس دو طرف دید و شکل B نشان دهنده سایت گلاس 360 درجه می باشد.

به صورت نمونه وجود حباب و یا این که کف در سیستم تبرید نشان از عدم کارکرد درست یکیاز قسمت­ها هست.

برخی از کارخانجات نشانگرهای مکانیکی بر روی محصولات خود قرار میدهند که میتواند یکی از مدلهای Finger، Ball، Propeller، Flapper یا Integral Spout باشد.

مدل دید از درون شاخص بر خلاف تیپ تمام دید، برای کلاس­های کاری بر طبق استاندارد­های ANSI و همچنین برای PN های مختلف از سیستم DIN مناسب می باشند.

شیشه های سایت گلس بر روی تانکها و مخازن نصب شده و کاربرد دارد؛ و نوع نمایشگر شیشه ای نیز درون خط حرکت سیال در کمپرسور نصب میگردد.

اما سوال اینجاست که چرا پوسته به صورت عمودی نصب می شود؟ انواع مختلفی از این ابزار طراحی و تولید می شوند که دو نوع عمده آن ها عبارتند از : شیشه های آن (sight glass window) و نمایشگر رویت جریان (sight flow indicator) که نوع اول برای نصب روی مخازن و تانک ها بوده و نوع دوم جهت تعبیه درون خط به کار می رود.

در غیر اینصورت ممکن است رطوبت موجود در هوا، رنگ اندیکیتور Indicator را حتی بصورت دائمی تغییر دهد. یکی از محصولات مهم این شرکت سایت گلاس دانفوس است که برای تشخیص وجود رطوبت و مقدار مبرد در سیستم های تبریدی به کار می رود.

سایت گلاس شرکت کستل دارای 13 مدل اصلی بوده و برحسب کد قطعه معرفی میشود؛ در این مقاله ویژگیهای سه مدل پیچ تو پیچ و مهره ای و جوشی را بیان میکنیم.

این سایت گلاس ها دارای انواع مهره ای و جوشی می باشند. سایت گلاس ها دارای انواع مختلفی هستند که بعضی از آنان rotor یا پروانه (impeller) دارند این پروانه به تشخیص جهت جریان سیال و شدت آن کمک کرده و بخش مهمی در سایت گلاس به حساب می آید..

قیمت های اولیه از زیر 10 دلار تا حدود 46 دلار است ، اما اگر شما باید لنزها را ارتقا دهید یا لوازم جانبی را انتخاب کنید ، تصمیم بگیرید کمی بیشتر هزینه کنید.

اما توجه به سیاست بازگشت مهم است: تنها راه برای بازپرداخت کامل این است که اعتبار فروشگاه را انتخاب کنید و این بدون بازگشت هزینه های حمل و نقل است.

شاخص تشخیص رطوبت سایت گلاس کستل ساخت کجاست جوشی SGI22S از حالت بدون رطوبت که سبز رنگ است به رنگ زرد تغییر می کند که حداقل غلظت آن در دمای دمای ۲۵ و ۴۳ درجه سانتی گراد ۳۰۰ و ۵۰۰ پی پی ام گزارش شده است.

در صورتی که سیستم برودتی به درستی کار بکند، این ابزار، مبرد مایع سیستم برودتی را به صورت ستونی از مایع شفاف و بدون کف نشان می دهد.

سایت گلاس وسیله ای برای نشان دادن مقدار مبرد و نشان دادن میزان رطوبت درون سیستم است. سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت تبرید است که می تواند وجود هرگونه رطوبت و با خرابی در عبور در سیستم را نشان دهد.

از برندهای معروف سایت گلاس میتوان به دو برند سایت گلاس دانفوس و سایت گلاس کستل اشاره کرد. از ویژگی های کر درایر کستل می توان به موارد زیر اشاره نمود.

سایت گلاس کستل دارای 13 مدل اصلی بوده و برحسب کد قطعه معرفی می شوند. به صورت نمونه در زمانیکه اپراتور، مایع کف آلود را در سایت گلاس مشاهده می­نماید به راحتی از وجود ایراد در سیستم باخبر می­شود.

عینک و مارک های مشابهی را خواهید دید که معمولاً در فروشگاه ها مشاهده می کنید ، فقط از راحتی کامپیوتر در عوض!

بدنه اصلی سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ از جنس برنج نورد گرم طراحی شده است. لازم به ذکر است اتصالات جوشی این محصول از جنس مس انجام شده است همچنین رینگ هایی که در درون سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ به کار رفته است دارای محافظ فولادی می باشند.سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ توانایی سازگاری با هرنوع مبرد رایج در صنعت تبرید را دارد که شما می توانید به آسانی از آن استفاده کنید.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید. اگر هنوز هم از سفارش آنلاین خرید عینک عصبی هستید ، همیشه می توانید آن را با یک خرده فروشی کلاسیک مانند Lenscrafters ایمن بازی کنید.

شرکت کستل نیز همچون شرکت دانفوس از بزرگترین تولید کننده های قطعات برودتی در کشور ایتالیا می باشد. شرکت GMC ایتالیا نیز همچون شرکت کستل از رقبای تولید کننده قطعات برودتی در این کشور بوده و دارای دو نوع سایت گلاس می باشد.

توجه کنید که بنابر تجارب قبلی هر کارخانه ای نوع خاصی از سایت گلسها را تولید و توسعه میدهد. شرکت کستل توانسته تاکنون بخش قابل توجهی از محصولات مورد نیاز در صنعت تهویه و تبریدی در دنیا را تامین کند.

اما با این تفاوت که SGN برای کار با گاز های غیر قابل اشتعال و SGI برای کار با روغن های معدنی مناسب است.

در صورتی که رنگ روغن تیره باشد پس روغن ناسالم است و باید تعویض شود. حاوی حسگر رطوبت که به هنگام وجود رطوبت در سیستم رنگ آن از سبز به زرد تغییر می یابد.

طراحی سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ به گونه می باشد که اتصالات درون آن از نوع پیج تو پیچ می باشد.

نوع اتصال این سایت گلاس ها از نوع SOLDER, ODM است و اندازه ورودی و خروجی آن 7/8 اینچ است.

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی کالابرودت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. شیشه دید برای چه استفاده می شود؟

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.