لیبل حرارتی یبغقف

دو نوع چسب با چسبندگی لیبل حرارتی بالا وجود دارد: اکریلیک با چسبندگی بالا و لاستیک با چسبندگی بالا.

 

اکریلیک با چسبندگی بالا روی سطوحی که به سختی برچسب گذاری می شوند به خوبی کار می کند و مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش ایجاد می کند.

 

لاستیک با چسبندگی بالا روی سطوحی که به سختی برچسب گذاری می شوند به خوبی کار می کند و چسبندگی اولیه بهتری را ایجاد می کند. علاوه بر چسب های دائمی، چند نوع چسب قابل جابجایی وجود دارد: قابل جابجایی، چند جداشدنی، فوق العاده قابل جابجایی و امنیتی.

 

کاربرد کلیدی چسب قابل جابجایی این است که هنگام برچسب گذاری اولیه، چسبندگی خوبی روی محصول ایجاد کند و در عین حال به شخص اجازه می دهد بدون آسیب رساندن به برچسب و سطح محصول، برچسب را جدا کند. همچنین زمانی که دیگر نیازی به برچسب نیست، می‌توانید برچسب را تمیز کنید.

 

چسب چند جداشدنی از این نظر منحصر به فرد است که به لیبل اجازه می دهد تا چسب زده شود، برداشته شود و دوباره روی سطح اعمال شود. این امکان جابه جایی برچسب روی سطح را در صورت نیاز فراهم می کند.

 

چسب فوق العاده قابل جابجایی امکان جداسازی تمیز را از تقریباً تمام سطوح بدون آسیب رساندن به برچسب یا سطح (از جمله سطوح فلزی و شیشه ای) می دهد.

 

چسب های ضد دستکاری به شما این امکان را می دهد که به صورت بصری ببینید که چه زمانی یک برچسب برداشته می شود زیرا یک الگوی چسب روی سطح باقی می ماند. این نوع چسب می تواند از ادعای یکپارچگی گارانتی در هنگام برداشتن برچسب پشتیبانی کند.

 

مقاومت در برابر سایش

تماس و مالش به مرور زمان بر خوانایی تصویر و بارکد تأثیر می گذارد. اگر در برنامه شما، برچسب با مواردی تماس پیدا کند که می تواند آن را خراش دهد و آن را ناخوانا کند، یک روبان با محتوای رزین بالاتر دوام بهتری را ارائه می دهد.

 

مقاومت شیمیایی

هنگامی که یک برچسب در معرض مواد شیمیایی متوسط ​​تا شدید قرار می گیرد، محلول برچسب گذاری انتقال حرارتی مورد نیاز است. در مورد مواد شیمیایی خشن و شدید، روبان رزینی با دوام بالا نیز توصیه می شود. در زیر نمودار طبقه بندی شیمیایی آمده است:

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.