لیبل خام برچسبی

FBA ایجاب می کند که لیبل خام حمل و نقل به مدت 24 ماه خوانا باشند. این فقط با چاپگرهای حرارتی امکان پذیر است که برچسب های بادوامی ارائه می دهند که لک یا محو نمی شوند. برچسب های چاپگرهای حرارتی می توانند در شرایط سخت محیطی بیش از زمانی که آمازون تعیین کرده است، مقاومت کنند.

چاپگرهای حرارتی لیبل های با کیفیت و شفاف تولید می کنند. FBA برای خواندن و اسکن آسان به برچسب هایی نیاز دارد که واضح و با کیفیت باشند. چاپگرهای سنتی بیشتر مستعد لکه دار شدن و تار شدن تصاویر هستند که مانع از اسکن و خواندن می شود.

2. برچسب گذاری محصول

مشاغل از چاپگرهای لیبل حرارتی برای برچسب زدن محصولات استفاده می کنند. اگرچه بارکدها محبوب‌ترین ابزار برای برچسب‌گذاری محصولات هستند، اما از چاپگرهای لیبل حرارتی نیز می‌توان برای انجام این کار استفاده کرد. می‌توانید از چاپگرهای لیبل حرارتی برای چاپ انواع برچسب‌ها از شناسه محصول گرفته تا فهرست مواد تشکیل دهنده، تاریخ انقضا و هشدارهای ویژه روی محصولات خود استفاده کنید. چاپگر حرارتی نه تنها می تواند لیبل محصولات را چاپ کند، بلکه می تواند جعبه ها و کارتن های محصول را نیز چاپ کند.

 

3. برچسب گذاری دارایی

بسیاری از شرکت ها با ردیابی دارایی ها دست و پنجه نرم می کنند و مکانیسمی برای مدیریت صحیح دارایی های خود ندارند. چه کسب و کاری بخواهد کامپیوترها، اسکنرها یا ماشین آلات خود را ردیابی کند، چاپگرهای لیبل حرارتی راه حلی عالی هستند. مزیت اصلی چاپگرهای لیبل حرارتی برای برچسب گذاری دارایی این است که می توانند بر روی مواد متمایز و فراتر از کاغذ استاندارد چاپ کنند. اولین گام در برچسب‌گذاری دارایی‌ها، ایجاد شناسه‌های فردی برای هر دارایی و سپس برچسب‌گذاری هر مورد به صورت جداگانه است. در صورت نیاز، می توانید مکان دارایی خاص را نیز برای ردیابی آسان چاپ کنید.

 

4. برچسب زدن شناسه بازدیدکننده

در دنیای معاصر، امنیت یک دغدغه اصلی برای همه شرکت‌های بزرگ و کوچک است. سازمان ها به طور مرتب بازدیدکنندگان را دریافت می کنند و شناسایی و ردیابی آنها برای ارتقای امنیت سازمانی مهم است. می توانید از چاپگرهای برچسب حرارتی برای ایجاد شناسه های یکبار مصرف برای بازدیدکنندگان استفاده کنید. لیبل های چاپ حرارتی کم هزینه و آسان و سریع ساخته می شوند. همچنین، آنها امنیت را افزایش می دهند زیرا فرآیند ورود را ساده می کنند و زمان و تاریخ انقضا را در بر می گیرند. برچسب‌های بازدیدکننده چاپ حرارتی بهتر از شناسه‌های پلاستیکی که گران هستند و برچسب‌های دست‌نویسی که در برابر جعل آسیب‌پذیر هستند، بهتر هستند. هنگام چاپ شناسه بازدیدکنندگان، از برچسب های حرارتی مستقیم استفاده می شود و نیازی به روبان نیست.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.