لیبل صدفی ابغبیا

برچسب سفید

برچسب لیبل صدفی سفید به چه معناست؟

برچسب سفید به محصول یا خدماتی اطلاق می شود که توسط فروشنده ای خریداری می شود که محصول یا خدمات را تغییر نام می دهد تا این تصور ایجاد شود که مالک جدید آن را ایجاد کرده است. محصولات برچسب سفید اغلب از طریق تولید انبوه تولید می شوند.

 

برخی از شرکت ها ممکن است خدمات خاصی را بدون سرمایه گذاری در فناوری یا زیرساخت ارائه دهند. تولیدکنندگان می توانند با اجازه دادن به شرکتی دیگر برای فروش نسخه سفید محصول یا خدمات خود، فروش خود را افزایش دهند. شرکتی که برای نشان دادن یک محصول برچسب سفید پول می پردازد، با افزودن خدمات یا محصول دیگری به برند خود، بدون نیاز به صرف منابع برای توسعه آن، سود می برد.

 

Techopedia White Label را توضیح می دهد

محصولات برچسب سفید به هر محصولی گفته می شود که توسط یک شرکت تولید می شود و توسط شرکت دیگری فروخته می شود که نام تجاری و شماره مدل خود را روی محصول درج می کند. به عنوان مثال، اکثر نمایشگرهای کامپیوتر Dell توسط شرکت های دیگر تولید می شوند، اما دارای نام تجاری Dell به همراه شماره مدل Dell هستند.

 

تولید لیبل سفید اغلب در کالاهای الکترونیکی محبوب تولید شده در مقادیر بالاتر، مانند تلویزیون و پخش کننده دی وی دی استفاده می شود. چندین سازمان نیز یک برند فرعی برای محصولات خود دارند. به عنوان مثال، دقیقاً همان مدل پخش کننده DVD توسط Dixons با نام تجاری Saisho و توسط Currys با نام تجاری Matsui، که نام های تجاری منحصراً توسط آن شرکت های خاص استفاده می شود، توزیع می شود.

 

با این حال، همه محصولات دارای برچسب سفید مطابق با استانداردهای مشابه برندهای خود ساخته نمی شوند. تعدادی تقلبی ارزان از مارک های با کیفیت بالاتر هستند. با این حال، بسیاری از محصولات دارای برچسب سفید دارای کیفیتی معادل یا بالاتر از محصولات مارک هستند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.