چک لیست سئو -ترجمه

ما فوق العاده هیجان زده این لیست سرپرستی در یک فرم مناسب: فهرست جامع برای کامل سئو مقاله. این همیشه آسان نیست که تمام عوامل جستجو در صفحه را به خاطر اضافه کنید که تصمیم میگیرد چه چیزی را در بالای نتایج جستجو نشان دهد، اما این ابزار به شما اجازه میدهد تا به سرعت به شما اطمینان بدهم. صفحه را لمس کنید، به آن لینک دهید، آن را به اشتراک بگذارید – ما این را به عنوان یک منبع برای هر کسی که می خواهد یک مقاله دوستانه را بنویسیم، ساخته ایم.

 عنوان Tag را با کلمه کلمات کلیدی خود شروع کنید

 اضافه کردن اصلاحاتی مانند “بهترین” “۲۰۱۶” یا “راهنمای” به پایان پست خود برای گرفتن ترافیک جستجوی طولانی تر.

 این پست فقط محتوای یکتا را ارائه نمی دهد – این ارزش منحصر به فردی را فراهم می کند (* با takeaways یکتا و مفید بودن هیچ جایی در وب یافت نشد.)

 کلمه کلمات کلیدی را در ابتدای مقاله قرار دهید

 شامل عبارات کلمات کلیدی در عنوان متا و تغییر در متا توصیف

 از عبارت کلمه کلمات کلیدی یا مترادف در ادامه عنوان استفاده کنید

 ضخامت و اصطلاح کلمه کلمات کلیدی و / یا مترادف را Italicize کنید

 از کلمه کلمات کلیدی به انتهای مقاله نیز استفاده کنید

 آدرس صفحه آن ۵ کلمه یا کمتر است و کلمه کلمات کلیدی را به درستی در اختیار شما قرار می دهد: مثال: آدرس صفحه این پست https://snapagency.com/blog/checklist-perfect-سئو-article. شما لازم نیست برای شامل و برای، اما، و غیره

 مطمئن شوید که عنوان پست در یک برچسب H1 پیچیده شده است

 یک تصویر یا تصاویر را در اختیارتان قرار دهید که هر دو فوق العاده با کیفیت بالا، سرگرم کننده، خنده دار و یا شیک برای توجه مردم و نگه داشتن آنها را بخوانند.

 لینک به وبسایتهایی غیر از مواردی که پست یا مقاله در آن قرار دارد.

 از واژگان کلمات کلیدی کلمه استفاده کنید – گوگل اکنون از این به عنوان معیارهای رتبه بندی استفاده می کند.

 تصاویر خود را به سایت با نام های فایل ذخیره کنید که کلمات را جداگانه و از کلمات کلیدی استفاده کنید – مثال مثال چک لیست برای برای کامل-سئو-article.jpg

 اضافه کردن alt(توضیحات عکس)(متن توضیحی عکس) یا متن جایگزین برای هر تصویر، به عنوان توصیفی همانطور که در مورد آنچه که در تصویر است ممکن است – استفاده از کلمات کلیدی و مترادف در صورت مناسب.

 دکمه های اشتراک عمومی برجسته در شروع یا پایان محتوای خود – شناور در کنار محتوای یا در نوار کناری.

 ارسال محتویات طولانی – محتویات طولانی تر از ۱۵۰۰ – ۱،۸۰۰ کلمه در موتورهای جستجو بسیار خوب است.

 سعی کنید مردم را تا زمانی که احتمالا می توانید در سایت با لیست های گلوله ای، سایت های خبری با اطلاعات ارزشمند و تصاویر، پاک کنید. “زمان خاموش شدن” و یا زمان در صفحه به این معنی است که کسی پس از فرود در سایت شما به نتایج جستجو برمیگردد – به این معناست که آن ارزشمند نیست و به الگوریتم گوگل نشان میدهد که باید سایت به شما در فهرست پایینتر قرار دهد . اجتناب از این با ایجاد محتوای جذاب که انتظارات را برآورده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *